Parnian image

درباره‌ی پرنیان

گالری پرنیان با مدیریتی پرسابقه در عرصه‌ی پارچه‌های رومبلی و پرده‌ای و اتکا بر تجربه‌ی طولانی ۵۰ سال فعالیت مداوم در بازار بزرگ تهران، همواره آماده‌ی ارائه‌ی مجموعه‌ای از بهترین برندها و محصولات اروپایی به مشتریان خود است. در تمامی این سال‌ها رضایت مشتری و مشاوره و خدمات رسانی با بهترین کیفیت سرلوحه‌ی فعالیت‌های گالری پرنیان بوده است.
گالری پرنیان برای برداشتن گامی دیگر در جهت افزایش تنوع محصولات و یاری مشتریان گرامی برای انتخاب‌های برتر مفتخر است یکی از جدیدترین مجموعه محصولات خود را معرفی کند.

اسکاف یکی از بزرگترین توزیع کنندگان اروپایی انواع پارچه، پرده، رومبلی، کاغذ دیواری و وسایل تزئینی است که امروز با پشتوانه‌ای نیم قرن فعالیت و اتکا بر تجربه‌ای نسل به نسل، محصولاتی با کیفیت مثال زدنی، متنوع و پر از نقش و رنگ را پیش روی طراحان دکوراسیون و مشتریانش نهاده است. این محصولات در قالب مجموعه‌ای از مرغوب‌ترین پارچه‌ها، پرده، کاغذ دیواری، مبلمان، وسایل جانبی و ادوات تزئینی تولید و عرضه می‌شوند.

گالری پرنیان قصد دارد با معرفی محصولات اسکاف، کالاهایی لوکس، زیبا و مطابق با جدیدترین تحولات عرصه‌ی مد و طراحی را در اختیار مشتریانش با انواع سلایق و ذائقه‌ها بگذارد. گالری پرنیان رسیدن به این جایگاه را مدیون تحقیقات پیگیرانه و کنجکاوی‌های مداوم در عرصه ی مد و پوشش و طراحی و دکوراسیون داخلی است. افزایش راه حل‌های جذاب و بی‌نقص برای آرایش محل زندگی و کار شما بزرگترین دستاورد پرنیان طی تمامی سال‌های فعالیت خود است. 

پارچه

مجموعه‌ای بی‌نظیر از پارچه‌های زیبا و مد روز که با تاکید بر معیارهای چون کیفیت، دوام بالا، مقاومت در برابر فرسایش و اصالت در طرح و رنگ تولید شده‌اند. مجموعه پارچه‌های اسکاف برای فضای خارجی در برابر عوامل آب و هوایی، از جمله نفوذ رطوبت مقاومند.

مبلمان

مبلمان‌های تولید اسکاف مجموعه‌ای منحصربه فرد است که با الهام از مایه‌های کلاسیک، معاصر، مدرن و روستیک طراحی شده‌اند. این مجموعه چنان با دقت و وسواس طراحی شده که برای استفاده‌ی مطابق با انواع سبک‌های قدیم و جدید قابلیت و انعطاف دارند.

مجموعه پارچه‌های کودکان

مجموعه‌ای از پارچه، مبلمان و وسایل مربوط به آنها برای کودکان در تمام سنین. این پارچه‌ها و وسایل جانبی طرح‌هایی شاد و خلاقانه دارند. کاغذدیواری از مهم‌ترین محصولات مجموعه‌ی کودکان است و برای خلق فضایی جادویی و فانتزی برای کودکان بهترین گزینه است.

وسایل و ادوات

مجموعه‌ای پرتنوع که مکمل محصولات اسکاف برای طراحی و آرایش فضای زندگی است: سرامیک، رومیزی و روتختی، شمع، خوشبوکننده، فرش، انواع چراغ برای کف و رومیزی، گلدان و سایر اشیاء تزئینی.

کاغذ دیواری

مجموعه‌ای کم نظیر با طرح‌هایی نوآورانه مانند کاغذ دیواری سه بعدی، مطابق با سلایق باب روز و همچنین مقاوم و با عمر طولانی.

 

ویدیو

کاتالوگ محصولات