اسمگ image

درباره‌ی اسمگ

توسعه تجارت آناهید ایرانیان، نماینده رسمی لوازم خانگی اسمگ ایتالیا در ایران است.

اسمگ در سال ۱۹۴۸ توسط آقای ویتاریو برتازونی با تولید اجاق گاز در شهر گواستلا ایتالیا آغاز بکار نمود و از همان ابتدا با استفاده از تکنولوژی و هنر اصیل ایتالیایی محصولاتی با کیفیت بالا و طراحی خاص را عرضه کرد.
اسمگ در حال حاضر تنها شرکت لوازم خانگی با تولید انحصاری در کشور ایتالیا می‌باشد که علاوه بر تولید محصولاتی با استاندارد و کیفیت برتر، همواره با بر‌جسته‌ترین طراحان دنیا همچون رنزو پیانو، مارک نیوسان، گیدو کانالی، جیانکارلو ساندیاگو و ماریو بلینی در زمینه طراحی محصولاتش همکاری کرده و از این‌رو محصولات اسمگ ده‌ها جایزه طراحی معتبر دنیا همچون Dadalo & Minose , Modena , Reddot را به خود اختصاص داده است.
استقبال روزافزون از لوازم خانگی برند اسمگ (Smeg) ایتالیا، بر مبنای کیفیت و طراحی منحصر به فرد محصولات این برند موجب شد تا نمایندگی انحصاری واردات، فروش و خدمات پس از فروش این برند در حوزه لوازم خانگی در سال ۱۳۹۰ از کشور ایتالیا اخذ شود. در ادامه این روند با هدف تمرکز بیشتر بر تامین و توسعه عرضه محصولات متنوع Smeg و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان، شرکت توسعه تجارت آناهید ایرانیان در سال ۱۳۹۶ تاسیس و عهده دار این مهم شد. شرکت توسعه تجارت آناهید ایرانیان به عنوان عضوی از هلدینگ معظم ناصح، بهره‌وری از روش‌های نوین بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش را جهت نیل به اهداف عالی گروه، سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.
انتخاب لوازم خانگی برند Smeg ایتالیا توسط ایرانیان، نمایانگر انتخاب " تکنولوژی و طراحی برتر" همراه با خدماتی متمایز است.

کاتالوگ محصولات