نشیمن image

درباره‌ی نشیمن

"نشیمن" در سال ۱۳۷۶ با نام "لمکده" و در یک کارگاه کوچک واقع در زیرزمین یک ساختمان مسکونی در شیراز تاسیس شد.
در سال ۱۳۸۴ به منظور گسترش زمینه‌ی فعالیت، تصمیم به ساخت کارگاهی نیمه‌صنعتی با مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شیراز گرفته شد. یک سال بعد، تصمیم بر آن شد که این شرکت به کارخانه‌ای صنعتی با واحد طراحی مختص به خود و فضای تولیدی اختصاصی گسترش یابد و مکانی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع برای این منظور در نظر گرفته شد.

بعد از سالیان زیاد تلاش و پشتکار، «نشیمن» اکنون می‌تواند با افتخار عنوان تولیدکننده‌ی باکیفیت ایرانی را با نام خود همراه داشته باشد.

«نشیمن» سال‌ها سختی‌ها و ناملایمات را از سر گذرانده تا به اهداف آرمانی خود دست یابد. این شرکت تلاش کرده تا کالاهایی اصیل و با طراحی ایرانی تولید کند. با وجود محدودیت‌های فعالیت طراحان صنعتی، استانداردهای تولید و طراحی تعریف کرده و همواره بر رعایت آن‌ها پافشاری داشته است. نشیمن تیمی قوی را برای بخش‌های مختلف تولید، طراحی، نظارت بر کیفیت، تحقیق و توسعه آموزش داده است تا محصولات ایرانی شایسته‌ای، قابل عرضه در سطح بین‌المللی، تولید کند.

«نشیمن» همواره بر تولید کالای مرغوب و استفاده نکردن از کالاها و مواد کم‌ارزش و پایین‌تر از سطح استاندارد، مانند MDF و غیره، اصرار داشته است. علاوه بر این، دغدغه‌ی محیط زیستی این شرکت باعث شده تا بر تولید کالاهای دوست‌دار محیط زیست و مصرف کم‌تر پلاستیک و مواد مضر پافشاری داشته باشد.

امروز نشیمن به جوانی می‌ماند که پس از سال ها تلاش بی‌وقفه اولین بارقه‌های موفقیت خود را می‌بیند. ما با خود پیمان بسته‌ایم که به کم‌تر از «یکی از بهترین‌ها» در دنیا راضی نباشیم. ما اعتقاد داریم که فردا باید بهتر از امروزمان باشیم. ما معتقدیم، با تمام روزهای سختی که پشت سر گذاشته‌ایم، آن‌چه امروز داریم برایمان کافی نیست. نشیمن توقع دارد همه بدانند که این مجموعه بر مبنای سلیقه‌ی عموم کار نمی‌کند، بلکه آن‌چه را انجام می‌دهد که به آن اعتقاد دارد. نشیمن با توجه به ارزش‌های مالی سنجیده نمی‌شود، ایده‌ها و هدف‌های ما برایمان دنیایی جدید را می‌سازند. ما در بدترین شرایط اقتصادی به پیشرفت و توسعه‌ی خود ادامه داده‌ایم و با این اعتقاد رشد پیدا کرده‌ایم که سختی‌ها فقط باعث سرسخت‌تر شدنمان می‌شود. بنابراین، مشتاقانه به آینده‌ای روشن امید داریم.

کاتالوگ محصولات