MH CASA image

درباره‌ی ام اچ کازا

ام اچ کازا (MH CASA) دنیایی از ظرافت و سبک را برای خانه شما ارمغان می‌آورد. هر آنچه از تجمل، ذوق و هنر انتظار می‌رود را گرد هم آورده، چرا که به تحقق رویای شما باور دارد.

ام اچ کازا (MH CASA) تمامی محصولات ارزنده برندهای:
ورساچه هوم
اترو هوم
هریتیج
تروساردی
روژیانو
فندی اوت دور
اگرستی
را شامل می‌شود.

"چقدر زیبا! چرا خانه‌های ما به این زیبایی آراسته نشوند؟" این سوال چند هزار ساله اولین بار زمانی برای مردمان ایتالیا شکل گرفت که لژیونرهای رومی پا در سرزمین‌های هلنی نهادند و زندگی و خانه‌های پر تجمل و آراسته شهرهای یونانی را از نزدیک لمس کردند. از آن زمان زندگی لوکس وارد فرهنگ ایتالیایی شد و این حرکت تا به امروز با طی فرازها و فرودهایی در زمان‌های مختلف مانند سقوط امپراطوری روم، ظهور خانواده‌های متنفذ و تاثیرگذار بر هنر در دوره رنسانس در ونیز، میلان، فلورانس و رم، دوره افول قرون هفده تا بیست و شکوفایی دوباره صنعت طراحی داخلی و برندهای مربوط به آن در قرن بیستم به حضور موثر در زندگی ایتالیایی‌ها و دیگر مردمان جهان ادامه می‌دهد.

امروزه نام ایتالیا یادآور فرهنگی غنی است که هنرمندان بسیاری را در خود پرورانده است، از دوناتلو، میکل آنژ، کورجو و داوینچی گرفته تا هنرمندان معاصری مانند گالیلئو چینی، آلبرتو مدا، جانی ورساچه، نیکولا تروساردی که زندگی معاصر را با طراحی‌های خود آراستند. تعدادی از این هنرمندان در بنیانگذاری و رشد شرکت‌های مد و طراحی و دکوراسیون ایتالیایی نقش بسزایی داشته‌اند. کمپانی‌هایی مانند: ورساچه، فندی، اترو، اگرستی، هریتج، تروساردی، روژیانو و ... که هرکدام به تنهایی قدرت طراحی ایتالیایی را که میراثی چند صد ساله است را به رخ جهانیان می‌کشند و هر روز ایده‌هایی نو را برای آراستن خانه‌های شما مجسم می‌کنند تا مبلمان داخل خانه و فضای باز، ظروف، لوسترها، صندوق‌ها و تخت خواب‌های شما جزو بهترین‌ها باشد. به گواه تاریخ ایرانیان نیز که از زمان پیش‌آریایی تا به امروز همواره به آراستگی خانه و کاشانه خود اهمیت می‌دهند، برای ذوق و خلاقیت ایتالیایی که رابطه‌ی فرهنگی طولانی مدتی هم با آن داشته‌اند، ارزش زیادی قائل هستند. زیبایی شناسی ایتالیایی که در ادامه‌ی سنت‌های کهن یونانی-ایرانی-اسلامی قرار دارد و خود جزء خانواده‌ی بزرگ هند و اروپایی می‌باشد، قرابت‌های زیادی با فرهنگ خاورمیانه دارد و برای ایرانیان بسیار آشنا می‌نماید.

برند "ام اچ کازا" نیز با این پیش زمینه فکری اقدام به ارائه برترین برندهای دکوراتیو ایتالیایی نموده است.

در پایان جمله‌ی معروف ژولیوس سزار، رهبر بزرگ جمهوری روم را یادآور می‌شویم که به خوبی قدرت برندهای ایتالیایی را بیان می‌کند:

"Veni vidi vici"..."آمدم، دیدم، فتح کردم"

 

ویدئو

برندهای هولدینگ