Agresti image

درباره‌ی اگرستی

اگرستی (Agresti) بیش از ۶۰ سال است که مشغول ساخت گاوصندوق‌های ظریف، صندوقچه، اثاث خانه ساخته‌ی دست خبرگان و دیگر اشیا می‌باشد و ام اچ کازا (MH CASA) تمامی محصولات ارزنده این برند را در ایران عرضه می‌کند.

گستره‌ی محصولات اگرستی (Agresti) شامل صندوق برنجی مخصوص نگهداری گردنبند، مکانیسم‌های نوآورانه‌ی سوئیسی برای شارژ ساعت‌های آتومات، دراورهایی برای نگهداری هرگونه جواهرات، محفظه‌هایی برای جمع آوری قلم‌ها، ساعت‌ها و مدارک. ما در آزمایشگاه‌های فلورانس بهترین مواد را برای شما انتخاب می‌کنیم. از فلز تا چرم، از کریستال تا جیر، از سنگ تا برنج، همه چیز به شدت به صورت دوستدار محیط زیست ساخته شده است. در همین مکان ما شخصاً تمام روند ساخت را دنبال می کنیم: چوب خام بدست توانای مردان ما کنده کاری می شود و شکل می گیرد و تبدیل به اساس چیزی می شود که قرار است ساخته شود. تنها اجزائی که از خارج وارد می شود، روتورهای ساعت هستند، که مستقیم از سوئیس به آزمایشگاه‌های ما می‌رسند و همچنین روکش‌های چوبی عالی که از آفریقا و ایالات متحده ما را تامین می‌کنند. دیگر مواد خام محصولات اگرستی (Agresti) از ایتالیا می‌آیند و در فلورانس بر روی آن‌ها کار می‌شود. زیر همان سقفی که بقیه کارها نیز انجام می‌شود، از چوب خام تا محصول پایانی.

چیزی که اگرستی (Agresti) را خاص می‌کند فقط ساخته شدن در ایتالیا، تجربه و سنت کاری نیست، بلکه طراحی ، کاربردی بودن و شیک بودن نیز مطرح می‌باشد.
امروزه بسیاری از شرکت‌ها اثاث‌هایی را می‌سازند که داخل آن‌ها جعبه‌ها و محفظه‌های ساعت وجود دارد اما چهره‌ی آن‌ها را زشت و ناخوشایند و همچنین ناسازگار با محیطی لوکس نشان می‌دهد. گاو صندوق‌هایی که فاقد مکانیسم‌های لازم برای مواقع اضطراری هستند، اجزایی که هم ردیف چیده نشده‌اند، حضور روتورهایی که از کشورهای غیراروپایی وارد شده‌اند، این‌ها چیزهایی است که ما از آن دوری می‌کنیم. هیچکس گاو صندوق‌هایی که در اثاث درجه یک چوبی اتاق خواب شما جا سازی شده است را نمی‌تواند پیدا کند. هیچکس به شما این امکان را نمی‌دهد که همیشه خود را غرق محیط لوکس کنید. به همین دلیل محصولات اگرستی (Agresti) زاده شدند: بدلیل اینکه گاو صندوق‌های ناجور در زیرزمین شما، بلوک‌های استیل که در اثاث شما مخفی شده‌اند و همچنین صندوق امانات بانک‌ها برای شما تبدیل به خاطره شوند.

هر گاو صندوقی به تجهیزات شناسایی بیومتریک یا کلید لمسی مجهز شده‌اند، به این دلیل که حتی کوچکترین جزئیات نیز همیشه باید به روز باشد. مرحله‌ی آخر نیز برای خانه‌هایی که سیستم هشدار دارند، پیدا کردن جایی در دیوار خانه برای قرار دادن گاو صندوق است. همه چیز بدقت داخل اثاث زیبای منزل که برای محیطی دلپذیر ساخته شده، مخفی شده است.

در اگرستی (Agresti) مطلع هستیم که هر مشتری سلیقه و نیازهای خاص خود را دارد، به همین دلیل داخل محصولات ما به گونه‌ای طراحی می‌شوند که برای تامین هرگونه نیازی قابلیت شخصی سازی را داشته باشند.

ویدئو

کلکسیون محصولات