Rugiano image

درباره‌ی روجانو

برند روجانو (Rugiano) مترادف سبک (Style) است. سبکی که ریشه در آفرینش‌های خاص و متفاوت دارد و طراحی شده است تا برای همیشه ارزشمند بماند. سبکی که همچنین در همکاری با افراد حرفه ای و معماران مشهور ، در دانش فنی و استادی افرادی که می‌توانند رویا را به واقعیت بدل کنند و در استفاده‌ی عاقلانه از مواد منتخب، از چوب گرفته تا فلز و چرم ریشه دارد. این سبکی است که مبلمان روجانو به ارمغان آورده است.

سبک روجانو از خود شرکت آغاز می‌شود. در ابتدا ایده‌های طراحی مستقیم از دفتر طراحی سبک که مجموعه‌های جدید را با همکاری طراحان متنفذ می‌آفریند یا از آزمایشگاه طراحی که کسانی را که به دنبال محصولات و فضاهای داخلی شخصی سازی شده هستند را یاری می‌کند، به دست ما می‌رسد که تنها یک مخرج دارد: سبک روجانو

سپس مواد که با دقت و با توجه به استانداردهای بالای ما  انتخاب شده اند، توسط خیاطان رومبلی، فلزکاران، گلدوزان و چوب مبل سازان متخصص و حرفه‌ای که همواره در حال اعتلای نام صنعت مبل سازی ایتالیا در جهان هستند، بکار گرفته می‌شوند.

تمام این خصوصیات شامل محصولات و فضاهای داخلی روجانو نیز می‌شود که هر کدام از آن‌ها نتیجه ترکیب هنر و فن می باشد که به تک تک پروژه‌ها حسی خاص می‌بخشد. حس داشتن محصولی ساخته‌ی روجانو.

کیفیت از مواد آغاز می‌شود. بدون داشتن مواد با کیفیت نمی‌توان انتظار داشت تا محصول با کیفیت تولید شود. به همین دلیل است که روجانو با احتیاط موادی مانند برنز، برنج، استیل و انواع چرم و پارچه را از بهترین کیفیت انتخاب می‌کند. به همین دلیل تمام روندهای ساخت به صورت داخلی و تحت نظارت مستمر می‌باشد تا همه‌ی جزئیات به خوبی رعایت شود. بدین گونه است که کیفیت بدست می‌آید.

کاتالوگ محصولات