نودید پلاس یک رسانه است؛ مرجعی کامل و فراگیر برای معرفی کالا و خدمات لوکس در فضای آنلاین

نودید پلاس رسانه‌ای پیشرو است متمرکز بر سبک زندگی و انتشار محتوایی متنی و تصویری در موضوعات مد و پوشش، خودرو، تکنولوژی، گردشگری، فرهنگ و هنر، غذا و نوشیدنی و معماری و دکورسیوان داخلی.

about-us-01

این محتوا در دو بخش منتشر می‌شود: مجله‌ی آنلاین نودید پلاس و پروفایل برندها. محتوای مجله ترکیبی است از معرفی محصولات و خدمات تازه در ایران و جهان. گروه تحریریه‌ی نودید پلاس از طریق ارتباط نزدیک و پیوسته با اخبار و رویدادهای مرتبط با سبک زندگی در سراسر دنیا و سابقه‌ای ۱۵ ساله در حوزه‌ی مطبوعات و تولید محتوا، بهترین‌ها، به‌روزترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها را در ویترینی جذاب گرد می‌آورد. بخش پروفایل برندها مرجعی است غنی از طیف فراگیری از ارائه‌کنندگان کالا و خدمات لوکس در شهر تهران، شامل اطلاعات متنی و تصویری کامل صاحبان و مراکز ارائه‌ی کالا و خدمات در شهر تهران. تصویر و ویدئو، گفتگو و مقاله، مشخصات کامل (نشانی پستی و الکترونیکی، اطلاعات تماس و دسترسی به شبکه‌های اجتماعی هر برند) بخش‌های اصلی هر پروفایل است.

تمامی محتوای وب سایت از طریق شبکه‌های اجتماعی وابسته به نودید پلاس (اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و توئیتر) پیوسته منتشر و بازنشر می‌شود: ارتباطی دو‌سویه که محتوای وب سایت را به فضای آنلاین منتقل می‌کند و مخاطبان این محتوا را به بازدید از وب سایت دعوت می‌کند.

about-us-02

نودید پلاس جستجوی کالا و خدمات را نه تنها آسان بلکه به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل می‌کند؛ همه‌ی آنچه را که برای ارتقای سبک زندگی ضروری است در یک نقطه گرد می‌آورد؛ سردرگمی در انتخاب را به حداقل می‌رساند؛ رابطه‌ای سرراست و بی‌واسطه بین صاحبان کالا و خدمات و مخاطبان شکل می‌دهد و از طریق کاهش سفرهای درون شهری صرفه‌جویی در هزینه و وقت را پیشنهاد می‌کند‌. آنچه نودید پلاس عرضه می‌کند نه پیرو سلیقه‌ای خاص که ترکیب متناسبی است از بهترین‌ و مجلل‌ترین ملزومات سبک زندگی لوکس

نودید پلاس دنیایی متنوع، الهام‌بخش و مجلل می‌سازد که در آن انتخاب‌ها بیشتر و درعین‌حال ساده‌تر است