پارسوآ image

درباره‌ی پارسوآ

با پارسوآ سفر آفرین، اروپا نزدیک تر از همیشه

آفرینش لحظاتی خوش و خاطره‌انگیز را رویکرد اصلی خود می‌دانیم. این مهم را بر پایه انعطاف در خدمت‌رسانی، در نظر گرفتن سلایق گوناگون، کیفیتی شایسته، رعایت اصول حرفه‌ای و مشتری‌مداری بنا نهاده‌ایم.
تخصص اصلی خود را تدارک سفر با سر آغاز قلب اروپا می دانیم و به زبان ساده‌ «تحقق سفر و رسیدن به مقصد را تنها نقطه آغاز خدمات خود می‌دانیم و هیجان یک کشف تازه و لذت بردن از لحظه‌ها را برنامه‌ریزی می‌کنیم.» تعهد، تجربه و امکانات ما طی سالیان متمادی، نوید بخش اطمینان در فراهم کردن هر چه بهتر یک سفر است.


مزایا و تعهدات ما:‌

  • انعطاف‌پذیری در برنامه‌ریزی سفر و مقاصد متنوع؛

  • ارایه بسته‌های گوناگون تفریحی، گروهی، دست‌ساز یا اختصاصی؛

  • تعهد و تضمین سفر (طی قرارداد کتبی)؛

  • تخصیص مشاوره تخصصی فردی تا رسیدن به انسجام یک سفر اختصاصی؛

  • شناخت و درک صحیح از مقررات؛

  • پشتیبانی فردی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته پیش از سفر و در حین سفر

 

و در انتها:‌

«رخداد سفر و فراهم سازی آن تعهد ما، لذت بردن از لحظات خوش و ثبت خاطرات خوب تضمین شما.»

کلیه خدمات این شرکت با حمایت از شرکت اپراتور مادر، در اتریش ارایه می‌گردد. این خدمات قابل تهیه و پرداخت بدون واسطه، در تهران یا از طریق شبکه همکاران ما در تهران یا سایر شهرستان‌ها خواهد بود.

 

با آرزوی لحظاتی خاطره انگیز

پارسوآ سفر آفرین

 

ویدئو

 

 

ویزای مولتی ۵ ساله کانادا:

ویزای مولتی کانادا، ویزای ۵ ساله‌ای است که دولت کانادا از سال ۲۰۱۵، برای بیشتر درخواست کنندگان ویزای توریستی کانادا صادر می‌کند. شاید شما نیز متقاضی ویزای کانادا باشید، اما راه‌های اخذ آن را نمی‌دانید. و نیز با اطلاعات غلطی که متاسفانه برخی از همکاران ما به علت نداشتن اطلاعات کافی، ممکن است به شما بدهند، دچار اشتباه و یا سردرگرمی شده‌ باشید و یا ممکن است تا برای اخذ ویزای مولتی کانادا از شما درخواست وجه بسیار بالایی کنند.
پارسوآ سعی دارد تا با دادن اطلاعات صحیح در این مورد، شما را در برداشتن گامی صحیح در این راه یاری رساند تا به علت نداشتن اطلاعات کافی در این مسیر، مجبور به پرداخت هزینه‌های هنگفت و سرسام‌آوری برای ویزای ۵ ساله کانادا نشوید.

 

نکات مهم:

دقت کنید که از شما در سفارت کانادا، به غیر از انگشت‌نگاری هیچ مصاحبه‌ای صورت نخواهد پذیرفت. اینجاست که اهمیت نحوه پرکردن فرم ویزا بر شما آشکار خواهد شد. شما باید ثابت کنید که در طول اقامت در خاک کانادا، به راحتی می‌توانید هزینه‌های خود و تمامی افراد تحت تکفل خود را به راحتی پرداخت کنید. لطفا دقت کنید که سفارت کانادا، در این مورد هیچ نرمشی ندارد. پس اگر، موجودی حساب بانکی شما، مبلغ کافی نیست، سفر را به تعویق بیندازید.

برای نشان دادن وابستگی مالی، شغل شما و فعالیت‌های اقتصادی شما، می‌تواند دلیل بسیار موجهی برای این مهم باشد. مبتکر باشید و هر نوع فعالیت اقتصادی و یا سندی که وابستگی مالی شما را به کشورتان اثبات می‌کند، به افسر ویزا نشان دهید. دقت کنید صدور ویزا به تنهایی برای ورود به خاک کانادا کافی نیست. هنگام ورود، افسر گمرک یا اداره مهاجرت از شما سوالاتی خواهند پرسید تا مطئن شوند تا همچنان شرایط فوق را دارید، و قصد ماندن بیش از مدت مقرر را نخواهید داشت. دقت کنید در هر سال تنها ۶ ماه حق اقامت در خاک کانادا را خواهید داشت. با ویزای ۵ ساله کانادا تا ۵ سال، شما می‌توانید به این رویه و بدون نیاز به ویزای مجدد، در خاک کانادا رفت و آمد کنیم.

پس از طی این مراحل، نامه انگشت نگاری در اختیار شما قرار داده می‌شود و شما تا یک ماه فرصت دارید به محل موردنظر مراجعه نمایید. بعد از انجام انگشت نگاری باید منتظر جواب سفارت بود. ممکن است در همان روز اول، جواب نهایی اعلام شود و یا ممکن است تا چندین ماه طول بکشد. در هر صورت، بلافاصله پس از صدور جواب نهایی، شما را در جریان خواهیم گذاشت. اگر خدایی ناکرده جواب منفی باشد، نامه سفارت مبنی بر رد درخواست در اختیار شما قرار داده می‌شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده توضیح داده می‌شود. اگر هم جواب مثبت باشد به شما اطلاع می‌دهیم که پاسپورتتان را برای صدور ویزا در اختیار ما قرار دهید. در این زمان هم شما تا یک ماه فرصت دارید تا گذرنامه را به سفارت تحویل دهید. با توجه به اینکه در حال حاضر ویزاها مطابق با اعتبار پاسپورت، تاریخ می‌خورد؛ توصیه می‌کنیم در صورتیکه گذرنامه اعتبار زیادی ندارد، آن را تعویض نمایید. پروسه ارسال گذرنامه به سفارت و برگشت آن «پیکاپ» معمولا حدود یک الی دو هفته زمان می‌برد.

اخبار

مجارستان - فرانسه تور 7 روزه

سال نو میلادی در پاریس

پرواز مستقیم بین المللی
 
پرواز‌ مستقیم داخلی اروپا
 
اقامت در هتل چهار‌ستاره همراه صبحانه
 
گشت شهری در تمامی شهرهای مورد بازدید
 
راهنمای فارسی زبان در تمام مدت سفر
 
ویزای شنگن
 
ترانسفر فرودگاهی

اتریش - مجارستان تور 5 روزه

تجربه ای جدید از بوداپست

اقامت در هتل چهار‌ستاره همراه صبحانه
 
گشت شهری در تمامی شهرهای مورد بازدید
 
ترانسفر فرودگاهی
 
اتوبوس اختصاصی
 
ویزای شنگن
 
راهنمای فارسی زبان در تمام مدت سفر
 
پرواز بین المللی

اتریش تور 5 روزه

به شهر فرهنگ و موسیقی سفر خواهیم کرد

اقامت در هتل چهار‌ستاره همراه صبحانه
 
ترانسفر فرودگاهی
 
ویزای شنگن
 
راهنمای فارسی زبان در تمام مدت سفر
 
پرواز مستقیم بین المللی
 
اتوبوس اختصاصی
 
گشت شهری به همراه ورودیه مکان های مورد بازدید

مجارستان ایتالیا فرانسه تور 10 روزه

 
گشت ده روزه ی ما در اروپا، با ورود به پایتخت تاریخی و فرهنگی مجارستان آغاز می شود. پس از آشنایی با جالب ترین دیدنی های این شهر تاریخی، به شهر ابدی رم سفر می کنیم و پس از سه شب فراموش نشدنی، از پاریس، پایتخت نور و عشق دیدن می کنیم و در پایان این ده روز، با دریایی از خاطرات و تجربیات تازه، به وطن بازمی گردیم.