Estiluz image

درباره‌ی استیلوز

Masdeu Jorda یک کارآفرین جوان بود که چشم انداز و دید خوبی برای طراحی داشت. در سال ۱۹۶۹، او تجربه مکانیکی پدر و کمک برادرش را برای یافتن یک شرکت کوچک در یک کارگاه آموزشی در Sant Joan de les Abadesses در استان گیرانا (اسپانیا) متمرکز کرد.

طرح‌های ظریف، کاربردی و بی‌نظیر شرکت، مواد با کیفیت عالی و تکمیل و مهندسی محصولات، آن را یک پیشگام جهانی در بخش نورپردازی کرده است. در حال حاضر دفاتر فروش این شرکت در پاریس ، نیویورک  و فرانکفورت می‌باشد.

این کمپانی تمام مراحل صنعتی سازی، ساخت و نصب و راه اندازی خود را در محل خود انجام می‌دهد. و همواره تلاش می‌کند با ارائه محصولات خاص و خدمات بی‌عیب و نقص کنار بیاید.

طراحی بخشی از فرهنگ Estiluz است. این یک ارزش داخلی است که توسط کل سازمان به اشتراک گذاشته شده است، که در همه موارد تولیدات منعکس می‌شود.

طراحی یک مفهوم زندگی در تکامل مداوم است و Estiluz زمان زیادی را صرف تفکر استراتژی طراحی خود کرده است،که فراتر از زیبایی شناسی محصولات و تصویر برند است.

Estiluz با تغییر داخلی در سازمان و امکانات خود درصدد است  به یک آزمایش بپردازد تا  راه حل‌های نوآورانه‌ای برای روشنایی، احترام به جامعه و محیط زیست و هدف قرار دادن یک جامعه جهانی به وجود آورد.

Estiluz یکی از مارک‌های پیشگام کارشناسی در صنعت روشنایی، در نظر گرفته شده است و مدال افتخار برای جایزه مدیریت طراحی اروپا ۲۰۱۰ و جایزه دلتا ۲۰۱۲ برای اصالت لامپ بالون خود را دریافت کرده است.

نمایندگی این شرکت در ایران هم‌اکنون در اختیار شرکت وانیتار است.

ویدئو

گالری محصولات