Berry Alloc image

درباره‌ی Berry Alloc

بری‌الوک از تولیدکنندگان پیشگام ادوات دکوراسیون داخلی در اروپاست. انواع کفپوش (پارکت و لمینیت) و دیوارپوش (برای آشپزخانه و حمام و دستشویی) از جمله محصولات بری‌الوک است. این مجموعه بخشی از گروه بین‌­المللی بولیو (Beaulieu International Group) به شمار می‌رود؛ گروه تجاری بزرگی مستقر در بلژیک که در ده‌ها کشور دنیا نمایندگی و فعالیت دارد. کارخانه‌های بری‌الوک در بلژیک، فرانسه و نروژ واقع شده و محصولات آن بازاری به بزرگی بیش از ۵۰ کشور دنیا دارد.

کفپوش‌های بری‌الوک برای دایره‌ی وسیعی از کاربردهای متنوع طراحی و تولید شده‌اند (از خانه و فضاهای خصوصی گرفته تا دفاتر اداری،‌ مراکز تجاری و خرید و نمایشگاه‌ها، هتل‌ها و فرودگاه‌ها). عمر بالا، دوام طولانی و کیفیت بی‌نقص ... تمامی آنچه بری‌الوک تولید می‌کند مطابق با جدیدترین استاندارد‌های اتحادیه‌ی اروپا در ارتباط با کیفیت و عمر محصولات و اصول ایمنی و محیط زیستی این اتحادیه است. محصولات بری‌الوک با توجه کامل به دغدغه‌ها و تعهدات زیست‌محیطی و در چرخه‌ای سالم و قابل بازیافت تولید می‌شوند.

کفپوش‌های بری‌الوک به امکانات بسیار خاصی مجهزند که نتیجه‌ی بیش از ۶۰ سال تحقیق و نوآوری است. قفل آلومینیومی انحصاری بری‌الوک برای سهولت و سرعت در نصب و افزایش عمر اتصال بین صفحات کفپوش و سیستم جذب صدا برای خلق محیطی آرامش‌بخش بخشی از این امکانات هستند. کفپوش‌های بری‌الوک در مقابل رطوبت مقاوم‌اند. این کفپوش‌ها در برابر خط و خش و همچنین اثر اسباب و لوازم خانه مقاوم‌اند و بنابراین دچار فرسایش نمی‌شود.  تمامی کفپوش‌های بری‌الوک از نظر شیمیایی سالم‌اند و باعث بروز هیچ نوع آلرژی نمی‌شود.

علاوه بر مقاومت و دوام بالا، نصب محصولات بری‌الوک به نسبت بسیاری از محصولات مشابه ساده‌تر و سریع‌تر است و به لطف سیستم قفل انحصاری آن از تمام دردسرهای معمول نصب کفپوش فارغ است.

نمایندگی این شرکت در ایران هم‌اکنون در اختیار شرکت وانیتار است.

ویدئو

مجموعه‌ها

کاتالوگ محصولات