اپل گزارشگر خواب Beddit را آماده عرضه کرد

منتشر شده در ۱۸ آذر ۱۳۹۷

 شرکت اپل حدود یک سال و نیم پس از تصاحب کمپانی فنلاندی Beddit اولین محصول گزارشگر خواب اختصاصی خود را آماده عرضه کرده است.

Beddit

گزارشگر و سنسور خواب Beddit 3 که به تازگی آماده عرضه شده، در حقیقت اولین محصول همکاری این کمپانی با شرکت اپل به حساب مي‌آید که با استانداردهای اپل و محصولات آن به طور کامل سازگار است. این محصول با قیمت ۱۵۰ دلار در وب‌سایت فروشگاه آنلاین اپل آماده عرضه شده است که دارای یک نوار با ضخامت ۲ میلی‌متر است که می‌تواند زیر روتختی قرار بگیرد و پس از آن با اتصال از طریق درگاه یو اس بی، اطلاعات مربوط به فعالیت‌های بدن در حین خواب را ثبت کند. این اطلاعات می‌تواند از طریق دستگاه‌های مختلف تولید شده توسط اپل نظیر آیفون یا اپل واچ مشاهده و بررسی شود.

Beddit

علاوه بر این اطلاعات تکمیلی مربوط به رفتارهای بدن در حین خواب می‌تواند از طریق اپل واچ نیز ثبت شود و با ترکیب آن‌ها، اپلیکیشن Health تحلیلی کامل از فرایند خواب را به کاربران ارائه دهد. گفتنی است که استفاده از قابلیت‌های کامل این محصول مستلزم نصب بودن آی او اس ۱۲ یا نسخه جدیدتر روی آیفون و همچنین نسخه‌های جدید واچ او اس روی اپل واچ است.

اپل می‌تواند با تحلیل این داده‌ها به کاربران یادآوری کند که زمان مناسب برای رفتن به تخت خواب و همچنین زمان مناسب برای بیدار شدن  چه زمانی است. همچنین این محصول می‌تواند دمای بدن را در زمان خوابیدن کاربر و همچنین نحوه حرکات را تشخیص دهند.
این گزارشگر به صورت مشخص می‌تواند باعث کاهش خروپف و سروصدای مشابه شود و با تشخیص آن از طریق اپل واچ لرزش‌های کوتاهی را به مچ دست وارد کند تا پس از مدتی عادت خروپف کردن به صورت ناخودآگاه حذف شود. این محصول به تازگی در فروشگاه آنلاین اپل آماده عرضه شده است.

۱۸ آذر ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.