دوش عالی، متعالی

منتشر شده در ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

دوش حمام لیوین (Livin) دمای آب و موسیقی مورد نظرتان را قبل از ورود به حمام تنظیم می‌کند.

آرتور چ. کلارک می‌گفت: «وقتی تکنولوژی به قدر کافی پیشرفته می‌شود از جادو قابل تشخیص نیست.» و راستش را بخواهید، شیر دوش حمام لیوین (Livin) هم همین حس را می‌دهد.

تصور کنید بروید زیر دوش و دمای آب کاملاً مناسب باشد (هر بار!) و لازم نباشد با شیرها کلنجار بروید.

تنها کاری که می‌کنید این است که حمامتان را بکنید، تمیز شوید، خودتان را خشک کنید، و لذت ببرید.

دوش لیوین به معنای واقعی کلمه ترتیب همه چیز را می‌دهد. دمایی را که دوست دارید با آن دوش بگیرید انتخاب کنید و لیوین بقیه‌ی کارها را انجام می‌دهد. حتی می‌توانید اطلاعات خود را در اپلیکیشن کمکی دوش ثبت کنید، و وضعیت مطلوب خود و باقی اعضای خانواده ذخیره کنید. تغییر وضعیت از حالت دوش به حمام به راحتی عوض کردن کانال تلویزیون است.

یک شیر پیچی لمسی دارد که اجازه می‌دهد اطلاعات ذخیره‌شده‌ی خود را انتخاب یا حتی دمای آب را در لحظه تنظیم کنید. همچنین به عنوان دکمه‌ی آیپاد هم کار می‌کند تا بتوانید پخش موسیقی را کنترل کنید، چون دوشی که زیرش آواز نخوانید که دوش نیست!

ساخت لیوین دلیلی ساده داشت: رسیدن به دمای مطلوب اتلاف عظیم وقت و آب است. کار لیوین این است که با سیستمی خودکار نیاز ما را به کلنجار رفتن و تنظیم شیرها برای دستیابی به وضعیت ایده‌آل کاهش دهد. در عوض، از سیستم خودکارش برای اتصال به دیگر خدمات نیز بهره می‌گیرد. پخش موسیقی یکی از این امکانات است.


لیوین همچنین طوری طراحی شده که میزان مصرف آب را اندازه‌گیری می‌کند و تا جای ممکن مصرف را کم می‌کند. به صورت خودکار دوش را باز می‌کند تا به دمای مورد نظر برسد و بلافاصله آب را قطع می‌کند تا زمانی که شما پا به حمام بگذارید. لیوین آمار زمان حمام و کیفیت آب را هم در اپلیکیشن خود ذخیره می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا برنامه‌ی همیشگی‌تان را تغییر دهید تا آب را ذخیره کنید.

لیوین می‌تواند باعث شود هر خانوار در سال حدود ۷۵۰۰ لیتر آب کمتر مصرف کنند. اما جدا از تمام این‌ها، فکر وارد شدن به حمام، زیر دوشی با دمای آب مناسب و موسیقی عالی خیال‌انگیز است. آدم دلش می‌خواهد اینطوری زندگی کند.

۱۹ شهریور ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.