بهترین سیستم های امنیتی خانگی

منتشر شده در ۱۱ آبان ۱۳۹۸

بهترین سیستم های امنیت خانگی به گفته‌ی کارشناسان

اگر دلتان می‌خواهد بدون توجه به محل زندگیتان احساس امنیت بیشتری کنید، بهتر است راهنمایی‌های کارشناسان ارشد امنیت در مورد بهترین سیستم های امنیتی خانگی را بخوانید.

چه کسانی به سیستم امنیت خانگی نیاز دارند؟

طبق گفته FBI در سال 2017، در هر 4.1 ثانیه یک دزدی از منزل رخ داده است. این آمار برایتان کافی نیست تا نگاهی به سیستم‌های امنیتی منزل بیاندازید؟
اما چگونه سیستم امنیتی مناسبی را انتخاب کنیم؟ برای این کار باید ملک و سبک زندگیتان را در نظر بگیرید. ما با چندین کارشناس امنیت خانه صحبت کردیم تا از بهترین سیستم های امنیتی منزل برای هر نیاز‌، خانه و بودجه سردربیاوریم.

بهترین گزینه برای خانه‌های بزرگ

پیشنهاد Kate Ward از بخش از SecurityNerd این است که باید امنیت خانه‌های بزرگ را به عهده کارشناسان گذاشت. "توصیه ما این است که با شرکتی معتبر کار کنید که به منزل شما بیاید و نیازهایتان را ارزیابی کند؛ چون تشخیص تمام نقاط مشکل‌ساز برای شما کار دشواریست."
کارشناسان Ward و Robert Siciliano هر دو در این مورد طرفدار ADT هستند: "این بهترین سیستم سرتاسری با نصب حرفه‌ای آسان و همچنین بهترین مانیتورینگ شبانه‌روزی است. سیستم‌های ADT برای یک خانه بزرگ به راحتی قابل تغییر هستنند. همه نصاب‌ها، مشاوران امنیتی خوبی نیز هستند. آنها تمام خانه شما را بررسی می‌کنند تا تشخیص دهند چه گزینه‌های امنیتی برایتان مناسب است."

بهترین گزینه برای خانه‌های آپارتمانی

Ward می‌گوید:"باید توجه داشته باشید که به احتمال زیاد نمی‌توان در آپارتمان از سیستم‌های سیم‌دار با نصب دشوار استفاده کرد چون ممکن است اجازه سوراخ کردن دیوارها را نداشته باشید. بنابراین سیستم‌های بی‌سیم گزینه‌ی مناسب‌تری هستند. به جز این، سیستمی که خودتان قادر به نصب آن باشید را می‌توان به راحتی جدا کرده و در خانه بعدی نیز نصب کرد.
Ward و Robert Siciliano هر دو SimpliSafe را توصیه می‌کنند:" می‌توانید این سیستم را از این خانه به آن خانه، به آپارتمان یا هر مجتمع دیگری ببرید. SimpliSafe سیستم امنیتی خانگی است که برای منزل‌های کوچک‌تر و آپارتمان‌نشینان طراحی شده. این دستگاه یک سنسور ورودی استاندارد دارد که درب اصلی را پوشش می دهد."

بهترین گزینه برای منازلی که حیوان خانگی دارند

Neal Scott از وب سایت Alarm می‌گوید: "وقتی پای حیوانات خانگی در میان باشد، بهترین راه‌حل نصب سیستم امنیتی با هر کیفیتیست که از ردیاب‌های حرکتی استفاده نمی‌کند و فقط از درها و پنجره‌ها محافظت می‌کند." اما اگر سنسورهای حرکتی برای شما یک ضرورت به حساب می‌آید، Ward سیستم Vivint را توصیه می‌کند:" این سیستم دارای سنسورهای مناسب با حیوانات خانگی هستند و گزینه‌های اتوماسیون خانگی زیادی در اختیارتان می‌گذارند، مانند دوربین‌هایی که می‌توانید با آن‌ها حیوان خانگیتان را تماشا کنید، سنسورهای محیطی و قابلیت بستن و باز کردن قفل درها برای پرستاران حیواناتتان از طریق تلفن همراه."

بهترین گزینه برای افرادی که دائماً در سفرند

اگر به طور مرتب مسافرت می‌کنید، داشتن یک App که با خانه هوشمندتان یکپارچه باشد، امر مهمیست. بنابراین Ward و Siciliano نظرشان این است اگر همیشه در سفرید، Vivint را انتخاب کنید.
Siciliano می‌گوید: "Vivint بهترین اتوماسیون خانگی، قابلیت نصب حرفه‌ای آسان و سازگاری با سیستم‌های خانگی هوشمند مثل Alexa و Nest را دارند. این سیستم به معنای محافظت کامل از منزل است، از سرقت و عوامل محیط زیستی گرفته تا اتوماسیون منزل. Vivint یک فرکانس رادیویی به نام Z-Wave را به کار می‌گیرد که بسیاری از دستگاه‌های خانگی هوشمند دیگر نیز از آن استفاده می‌کنند. بنابراین، می‌توانید سایر دستگاه‌ها را نیز به سیستم Vivint خود اضافه کنید."

بهترین گزینه برای فضای باز

Siciliano از دوربین‌های بیرون از منزل و زنگ‌های در مجهز به دوربین خوشش می‌آید: "با این سیستم می‌توانید ویدئوی گرفته شده از دوربین‌ها را از طریق App در تلفن همراهتان ببینید و یا آن را ذخیره کرده و بعداً تماشا کنید. زنگ‌های در دوربین‌دار به شما اجازه می‌دهند تا هرکسی که دم در می‌آید را ببینید و حتی با آن‌ها تعامل داشته باشید. دوربین‌های نصب شده در فضای باز به شما این امکان را می‌دهند که هر فعالیت مشکوکی را به طور زنده مشاهده کنید."

بهترین سیستم امنیتی مقرون به صرفه

از نظر Siciliano اگر دستتان بسته است، SimpliSafe بهترین گزینه به حساب می‌آید: "اگر مجرد هستید یا بودجه‌ی بسیار كمی دارید، در آپارتمان زندگی می‌کنید (یا) دائماً در حال اسباب‌کشی هستید، پس The Essentials را تنها با قیمت 259 دلار تهیه کرده و به خوبی و خوشی زندگی کنید. این سیستم یک سنسور حرکتی و زنگ هشدار‌دهنده برای نقاط اصلی ورودی را فراهم می‌کند."

بهترین گزینه برای جلوگیری از سرقت بسته‌ها

امروزه سرقت بسته‌هایی که جلوی در منزل گذاشته می‌شوند به یک مشکل اساسی تبدیل شده‌ است؛ بنابراین اکثر کارشناسان از جمله Scott، دوربین‌های درب اصلی مانند Ring را توصیه می‌کنند:"یک ردیاب حرکتی، تلفن هوشمند شما را از نزدیک شدن افراد به درب منزلتان مطلع می‌کند. علاوه بر این می‌توانید با فرد صحبت کنید. ویدیوهای گرفته شده برای شناسایی ذخیره می‌شوند. Ring یک App فوق‌العاده هم دارد که به شما این امکان را می‌دهد ویدیو را با همسایگانی که Ring دارند نیز به اشتراک بگذارید. بسیاری از مراکز پلیس برنامه‌هایی دارند که به شما امکان اتصال ویدیوی خود به آن‌ها را می‌دهد."

بهترین گزینه برای سیستم امنیت خانه هوشمند

Rebecca Edwards از Safewise، سیستم Vivint را جامع‌ترین سیستم امنیت خانه هوشمند می‌نامد؛ زیرا هر ویژگی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید در اختیارتان می‌گذارد: "شما می‌توانید از طریق یک App به تمام کنترلهای امنیتی و کنترل خانه هوشمند خود دسترسی داشته باشید و همچنین می‌توانند سیستم امنیتی را متناسب با خانه‌تان (با ایمن کردن تمام نقاط خطرآفرین) و سبک زندگی/ عادات (از طریق اتوماسیون منزل) تطبیق دهید."

بهترین گزینه برای سیستمی دائمی

اکثر کارشناسان امنیتی روی این مساله که ADT با استاندارد قدیمی شما را ناامید نمی‌کنند، توافق دارند. Edwards توضیح می‌دهد: "من فکر می‌کنم ADT یک انتخاب قوی است." با این حال باید به خاطر داشته باشید که نباید خودتان اینجور سیستمها را به تنهایی نصب کنید. او می‌گوید: "این سیستم‌ها با نصبی حرفه‌ای همراه هستند؛ بنابراین دیگر لازم نیست نگران تنظیم نادرست سیستم، اتصالی سیستم یا زخمی‌شدن خود باشید."

بهترین سیستم امنیتی بی‌سیم

Ward و Edwards هر دو طرفدار Frontpoint هستند. Edwards می‌گوید یکی از بهترین ویژگی‌های این سیستم ، پنل بی‌سیم آن است:"می توانید آن را روی میز یا قفسه بگذارید و نیازی به نصب آن را روی دیوار نیست."
این برند اخیراً یک هاب هوشمند به سیستم خود اضافه کرده که باعث بهبودی چشمگیر محصول شده است. Edwards خاطرنشان می‌کند: "از آنجایی که تجهیزات بی‌سیم هستند‌، می‌توانید با آن حرکت کرده یا در آپارتمان از آن استفاده کنید. این امر زمانی که قراردادی طولانی‌مدت با شرکتی داشته باشید، بسیار کارآمد خواهد بود."

بهترین سیستم امنیتی دوربین‌دار

سیستم Canary All-in-One پر از ویژگی‌هایی مورد علاقه‌ی Edwards است. او می‌گوید: "این سیستم در اصل یک دوربین امنیتی با لوازمی جانبی مانند آژیر و دکمه وحشت است که می‌تواند برای درخواست کمک، تماسی مستقیم با پرسنل اورژانس، همسایه یا اعضای خانواده برقرار کند. با Canary می‌توانید از طریق برنامه‌ی Noonlight مانیتورینگ پیشرفته به سیستم خود اضافه کنید."

بهترین سیستم امنیتی بدون دوربین

Ward می‌گوید:" از نظر ما داشتن حداقل یک دوربین در نقطه استراتژیک منزل خالی از لطف نیست. با توجه به این موضوع، شرکت‌هایی مانند SimpliSafe که سیستم‌هایی ارائه می‌دهند که خودتان قادر به نصب آن‌ها هستید، گزینه‌های خوبی هستند. آن‌ها برنامه‌ای اصلی و بدون دوربین را به شما ارائه می‌دهند."
Edwards هم با SimpliSafe موافق است: "این بهترین سیستم امنیتی خانگیست که مجهز به دوربین نیست. غیر از دوربین هرآنچه که از بهترین سیستم‌های امنیتی خانگی بخواهید، از جمله مانیتورینگ حرفه‌ای‌، سنسورهای حرکتی‌، کنترل درها و پنجره‌ها و آژیر خطر، را با قیمتی مناسب در اختیارتان می‌گذارد."

بهترین گزینه برای سیستمی که به قرارداد نیاز ندارد

Edwards به افرادی که مایل به عقد قرارداد نیستند، Ring را توصیه می‌کند: "این سیستم ارزان‌ترین گزینه موجود است و اگر مانیتورینگ ماهانه را نیز به آن اضافه کنید، فقط باید 10 دلار در ماه پرداخت کنید. اما می‌توانید تمام هزینه یک سال را جلوتر و با قیمت 100 دلار بخرید، با این کار در واقع هزینه دو ماه را صرفه‌جویی می‌کنید. اگر تصمیم بگیرید مانیتورینگ ماهانه را لغو کنید، مابقی مبلغی که برای یک سال پرداخت کردید به شما برگردادنده می‌شود."

بهترین گزینه برای سیستمی دارای مانیتورینگ

Ward و Edwards در این مورد هر دو طرف‌دار ADT هستند: "از آنجا که ADT شش مرکز مختلف مانیتورینگ دارد، یعنی بیشتر از هر شرکت امنیتی دیگری، محافظت بیشتری از شما می‌شود. به عنوان مثال اگر یک مرکز مانیتورینگ بر اثر یک فاجعه طبیعی یا قطع برق مختل شود، سایر مراکز 24 ساعته مشغول به کارند. در صورتی که شرکت‌های کوچک‌تر چنین امکانی را برای شما فراهم نمی‌کنند."

۱۱ آبان ۱۳۹۸

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.