ساعت اپل سری ۴، فراتر از تزئین

منتشر شده در ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

ساعت اپل جدید دیگر فقط ضمیمه‌ی آیفون نیست، بلکه دستگاهی بسیار شخصی‌تر است و نه تنها شما را به جهان بیرون متصل می‌کند، که نگرشی بهتر نسبت به خودتان را تقویت می‌کند.

ساعت اپل دیگر فقط ساعت نیست، یک مسیر زندگی است که طراحی آن حول این ایده انجام شده که همواره مطلع، مرتبط، باانگیزه و سالم باشید، کاری که فقط از دستگاهی برمی‌آید که دورتان پیچیده شده باشد. ساعت اپل سری ۴ با پردازنده‌ای قوی و حسگرهای متعدد، از جمله حسگرهای سلامتی، خود را به عنوان دستگاهی متفاوت معرفی می‌کند. طراحی جدید صفحه‌اش دیگر فقط ساعت و شماره‌گیر نیست، بلکه اطلاعات مهمی را به نمایش می‌گذارد و با کوچک‌شدن دوره‌های نقره‌ای صفحه تا جای ممکن، صفحه‌ی آن خیلی بزرگتر شده است.

یکی از ویژگی‌هایی که بسیار مورد استقبال قرار گرفت حسگر ضربان قلب است که درست در بالای آن قرار دارد و به سادگی با قرار دادن نوک انگشت روی آن می‌توان نوار قلب گرفت. نتیجه‌ی آن به قدری معتبر است که می‌توانید به استناد آن پزشکتان را از سلامت قلبتان مطلع کنید. ساعت اپل از همین اطلاعات استفاده می‌کند تا راهنمایی‌تان کند اندام و سلامتی‌‌‌‌‌تان را در بهترین حالت ممکن نگه دارید و با نرم‌افزارهای دیگر تبادل اطلاعات می‌کند تا فعالیتتان را بالاتر ببرد. طراحی ضدآب آن اجازه می‌دهد در تمام انواع فعالیت‌ها و زمانی که عرق می‌کنید همچنان ساعت را به دست داشته باشید و عمر ۱۸ ساعته‌ی باتری برای یک روز زیاد هم هست.

ساعت اپل سری ۴، علاوه بر تشخیص نوع فعالیت شما، با تبدیل شدن به تلفن در زمانی که گوشی‌تان همراهتان نیست به دلیل دسترسی به خدمات مواقع ضروری می‌تواند زندگی‌تان را نجات دهد.


ساعت اپل با صفحه‌ی بزرگ‌تر و بدنه‌ی باریک‌تر و حسگر لمسی از همیشه‌اش زیباتر است. و یک نکته‌ی جالب دیگر: نایکی بندی برای ساعت اپل بیرون داده که آن را حتی از پیش جذاب‌تر می‌کند.

۲۶ شهریور ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.