سری جدید پروژکتورهای ال‌جی، دستگاهی از آینده

منتشر شده در ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

بار دیگر، ال‌جی، خالق دستگاه‌های الکترونیکی، تفریحات خانگی مصرف‌کنندگان را به مرحله‌ی جدیدی رسانده: نسل جدید پروژکتورهای خانگی 4K UHD   سری HU80K.

این سری جدید قابلیت تولید ویدیوهایی فوق شفاف را دارد و تجربه‌ی سینمای خانگی را در ابعاد قابل حمل و طراحی زیبا به اتاق نشیمن می‌آورد و با استفاده از تکنولوژی خلاقانه و منسجم ال‌جی تصویری روشن و واضح با کیفیت 4K ارائه می‌دهد.

اندازه‌ی جمع و جورش به این معناست که کاربران خانگی می‌توانند از بهترین تجربه‌های سینمایی لذت ببرند که برای هر مناسبتی زیباست. به لطف پروژکتور 4K UHD ال‌جی، در هر حالتی، چه روی زمین چه نصب روی دیوار و چه آویزان از سقف، تصویری صاف و عالی ارائه می‌دهد. علاوه بر این‌ها، این پروژکتور امکان پخش و کار کردن با ویدیوهای باکیفیت با فرمت‌های متنوع‌تری از همیشه را دارد. حتی با فرمت HDR 10 نیز کار می‌کند که برای تجربه‌ای سینمایی در راحت خانه‌ها حیرت‌انگیز است.

دستگاهی از آینده

این دستگاه حافظه‌ی داخلی ندارد، اما webOS 3.5 کنشگر تلویزیون هوشمند به بیشتر پخش‌های آنلاین پرطرفدار با کیفیت 4K دسترسی دارد و اتصالات استانداردش شامل درگاه USB، اترنت، HDMI و همچنین دسترسی بیسیم به دستگاه‌های خارجی مانند کیبورد و موس است. شفافیت و نوردهی پروژکتور UHD 4K ال‌جی به‌گونه‌ای است که روی صفحه‌ی ۱۵۰ اینچی ۲۵۰۰ لومن ایجاد می‌کند. دستگاه دو بلندگوی قدرتمند ۷ واتی را هم شامل می‌شود تا بدون نیاز به بلندگوهای خارجی احساس سینمایی واقعی ایجاد کند.

مدیر کل بخش آ‌ی‌تی ال‌جی می‌گوید: «ما خوشحالیم که با اولین پروژکتور UHD 4K مان ارزشی افزوده برای خریدارانمان داشته باشیم و بالاترین کیفیت تصویر را در ابعادی فشرده ارائه دهیم. این پروژکتور نگاه مصرف‌کنندگان را به محتوای 4K تغییر می‌دهد، چرا که می‌توند در هر جا و هر اتاقی که بیننده داشته باشد فراهم شود.»

۲۰ مرداد ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.