تجربه‌ی شنیداری جدید در یک طراحی شکیل با هدفون‌های بی‌سیمMW07

منتشر شده در ۷ مهر ۱۳۹۷

با اینکه برند مستر و دینامیک (Master & Dynamic) در نیویورک تنها یک سال است که آغاز به کار کرده است، اما در صنعت تجهیزات صوتی مانند: هدفون‌های بی‌سیم MW07 اثر چشمگیری گذاشته است.

با استفاده از مواد باکیفیت مانند چرم‌های مرغوب و فلزات ماندگار به‌سرعت نام خود را به دلیل زیبایی، کارآیی و دوام جا انداخته است. حالا طی همکاری با معمار سرشناس، دیوید آجای (David Adjay)، و هنرمند تتوکار مشهور، اسکات کمبل (Scott Campbell)، اولین هدفون‌های بی‌سیم MW07 بسیار شیک و جالب توجه از کار درآمده‌اند.

این هدفون‌های بی‌سیم MW07 با الهام از عینک‌های آفتابی لوکس طراحی شده‌اند و در مهندسی آن از استات دست‌ساز و برش‌خورده استفاده شده که در چهار رنگ عرضه می‌شود: هدفون‌های بی‌سیم MW07 خاکستری موزاییکی، هدفون‌های بی‌سیم MW07 لاک‌پشتی، هدفون‌های بی‌سیم MW07 آبی براق و هدفون‌های بی‌سیم MW07 مشکی مات. در ساخت دیواره‌ی آکوستیک و دکمه‌های کنترلی نیز فولاد ضدزنگ به‌کار رفته. بنا به گفته‌ی جاناتان لیواین، مدیرعامل و پایه‌گذار مستر و دینامیک، «با آمدن MW07 هم تجربه‌ی شنیداری و استفاده‌ی کاربران وارد مرحله‌ی تازه‌ای شده و هم هدفون‌های بی‌سیم پا به قلمروی جدیدی گذاشته‌اند.»

البته تنها ظاهر هدفون‌های بی‌سیم MW07 نیست که برجسته‌اش می‌کند، آکوستیک بی‌نظیر آن باعث تولید صدایی قوی و گسترده می‌شود. بریلیوم، ماده‌ی سبک اما سختی که معمولاً در بلندگوهای بزرگ استفاده می‌شود، در این محصولات ۱۰ میلی‌متری به کار رفته است.

همچنین بخوانید: بررسی بهترین هدفون های بی سیم 2019

گوشی‌ها به‌راحتی در گوش قرار می‌گیرند و دارای سنسورهای نوری‌ای هستند که متوجه قرارگیری گوشی‌ها در گوش می‌شوند، بنابراین در صورت بیرون آوردنشان از گوش موسیقی قطع می‌شود و همین که آن‌ها را دوباره سر جایشان بگذارید، صدا ادامه می‌یابد.

هدفون‌ها به همراه پنج سَری در اندازه‌های مختلف و یک باله‌ی سیلیکونی مخصوص جاسازی ارائه می‌شوند تا راحت و محکم در گوش قرار بگیرند. وزن آن‌ها ۹ گرم و حملشان بی‌دردسر است، و به لطف جعبه‌ی شارژ کننده‌ی فولادی‌شان تا ۱۴ ساعت شارژ نگه می‌دارند. خود هدفون‌ها ۳.۵ ساعت شارژ نگه می‌دارند، در حالی‌که جعبه‌ی آن‌ها سه بار دیگر می‌تواند شارژشان کند که یعنی ۱۰.۵ ساعت شارژ بیشتر. علاوه بر این جعبه‌ی آن از طریق کابل USB در تنها ۱۵ دقیقه تا ۵۰٪ شارژ می‌شود.

بخش کلیدی هویت مستر و دینامیک تمرکز بر طراحی و دقت به جزئیات است. هدف این شرکت آن است که صدایی بهتر و قدرتمندتر را در طراحی وزین بگنجاند.

۷ مهر ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.