اعجوبه‌ای برای گیم‌بازهای حرفه‌ای

منتشر شده در ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

هیچ چیز به اندازه یک سیستم خوب نمی‌تواند گیم‌بازهای حرفه‌ای را سر ذوق بیاورد

لپ‌تاپ‌های ام‌اس‌آی، در میان گیم‌بازهای حرفه‌ای برندی معتبر محسوب می‌شود که هر نوآوری در آن می‌تواند ذوق گیم‌بازهای حرفه‌ای را دوصد چندان کند

هیچ چیز به اندازه یک سیستم خوب نمی‌تواند یک گیمر حرفه‌ای را سر ذوق بیاورد. حال ام‌اس‌آی از نسل هشتم پردازنده‌های اینتل برای سری جدید لپ‌تاپ‌های گیم خود استفاده کرده است تا با ویژگی‌های منحصربه‌فردش بتواند شما را سرگرم سازد.

لپ‌تاپ‌های گیم معمولا زمخت و سنگین هستند و همین باعث می‌شود تا کاربران این لپ‌تاپ‌ها نتوانند به‌راحتی آن‌را جابه‌جا کنند اما ام‌اس‌آی توانسته است نازک‌ترین لپ‌تاپ مخصوص بازی را طراحی کند که تنها 4.9میلی‌متر ضحامت دارد. باتری این لپ‌تاپ هم می‌تواند تا هشت ساعت برای گیم‌بازهای حرفه‌ای دستگاه‌ را روشن نگه دارد.

سیستم صدای سه‌بعدی ساراند این لپ‌تاپ هم می‌تواند علاوه بر تولید صدایی فراگیر که می‌تواند ریزترین افکت‌های صوتی بازی‌ها را برای شما شبیه‌سازی کند، فیلم دیدن با این لپ‌تاپ را هم می‌تواند منحصربه‌فرد کند. نمایشگر 15.6اینچی که در تمام زوایا، نور و رنگ استاندارد را به شما نمایش می‌دهد، آنچنان تصاویر زنده و شارپی را به نمایش می‌گذارد که می‌تواند شما را شگفت زده کند. همچنین با بالا بردن میزان هرتز نمایشگر، سریع‌ترین گیم‌ها نیز به‌حالت طبیعی در آمده و می‌تواند لذت بازی‌های سرعتی و پرشتاب و یا اکشن را چند برابر کند.

کارت گرافیکی به‌کار رفته در این سیستم، مدل جی‌فورس جی‌تی‌ایکس ان‌ویدیا است که بهترین سرعت و شفافیت تصویر را برای این لپ‌تاپ به ارمغان آورده است. نمایشگر این لپ‌تاپ 15.6اینچی بوده و با نسل هشتم پردازنده‌های اینتل می‌تواند تا 40درصد افزایش سرعت و پردازش را به ارمغان بیاورد.

در حال حاضر فروش این لپ‌تاپ به‌شکل پیش‌خرید است و باید با مراجعه به سایت ام‌اس‌آی اقدام به پیش‌خرید آن کنید. بسته به نوع پردازنده و یا آپشن‌هایی که انتخاب می‌کنید، قیمت این دستگاه نیز کاهش و افزایش پیدا می‌کند.

۲۰ خرداد ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.