خانه‌ی ۳۰ میلیون دلاری لیدی گاگا در منهتن

منتشر شده در ۱۹ آبان ۱۳۹۷

لیدی گاگا، خواننده و بازیگر آمریکایی، که برای فیلم «A Star is Born» نامزد اسکار شده است، تصمیم گرفته به خودش جایزه بدهد: خانه‌ای ۳۰ میلیون دلاری در چلسی.

خا

قیمت این خانه زمانی که در دسامبر ۲۰۱۶ برای فروش گذاشته شده بود ۳۷ میلیون دلار تعیین شد، اما در بهار امسال بنا به تقاضاها به قیمتی کمی پایین‌تر از ۳۰ میلیون دلار فروخته شد.

آنچه درباره‌ی این خانه می‌دانیم این است که این منزل پنج طبقه کاملاً مدرن است و با هویت تکوین‌یافته‌ی چلسی مطابقت کامل دارد، هویتی که گذشته‌ی صنعتی‌اش را با ساکنان امروزی و زندگی لوکسشان پیوند می‌زند. خانه‌ی لیدی گاگا در نزدیکی روستای گرینویچ قرار دارد.

خانه طوری بازسازی شده که بینندگان و ساکنانش را نه جذب، که حیرت‌زده می‌کند. نمای بیرونی خانه با بتن، شیشه و تاکید بر هندسه ساخته شده است، و داخل آن نیز ادامه‌دهنده‌ی پرتجمل‌تر همین نوع نگاه است. از خصوصیات بیانگر آن استفاده از مرمر، ساتن و تخته‌های فلزاندود، نورپردازی مدرن، که گاهی حس بوالهوسی محتاطانه‌ای را بروز می‌دهد، و همینطور تم رنگی بژ و قهوه‌ای است.

از جزئیات آن خانه کفپوش‌های خاتم‌کاری شده و تم گلدار نقاشی شده با دست است و شومینه‌ای گازی در دیوار تعبیه شده. مدل زندگی‌اش به شدت پرتجمل و در عین حال کنترل شده است.

در نهایت، اقامتگاهی جالب و باهویت است و فضایی بسیار تاثیرگذار دارد. این خانه شامل استخر، اتاق نظارت و انبار نوشیدنی است.

۱۹ آبان ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.