خرید ملک ۳۲ میلیون دلاری در دالاس

منتشر شده در ۳۰ دی ۱۳۹۶

این ملک شگفت‌انگیز برای خود پارک آبی، سرسره‌ی آبی، دو سالن سینما، سالن بولینگ و زمین بسکتبال دارد. در تگزاس همه‌چیز بزرگ است، از جمله و شاید به ویژه خانه‌هایش. به فاصله‌ی فقط ده دقیقه از مرکز شهر یک ملک ۳۵۰۰ متر مربعی قرار دارد که دارای ۱۰ اتاق‌خواب و ۱۱ حمام است. در سال ۲۰۰۳ رابی فوش این خانه را به سبک اروپایی طراحی کرد.


سانتی‌متر به سانتی‌متر این کاخ سرشار از جزئیات منحصر به فرد است. از دیوارهای چوب گردوی اتاق کار گرفته با سقف و دیوارهای رنگ‌شده با دست سوییت مستر تا کف تراورتن اتاق شستشوی سگ. اما آنچه بیش از همه وسوسه‌انگیز است، این است که هرگونه تسهیلاتی که تصور کنید در این خانه‌ی تفریحگاه‌ مانند وجود دارد: سالن بولینگ، دو سالن سینما، باشگاه ورزشی و پارکینگی با گنجایش ۱۰ ماشین. برای طرفداران ورزش، این خانه دارای سالن بسکتبال سربسته نیز هست.

اما حیرت‌انگیزترین چیز آن، پارک آبی با استخر ۷۵۰،۰۰۰ گالنی است که در حیاط پشتی قرار دارد. صاحب این قصر، این پارک آبیِ چندین میلیون دلاری را برای سه فرزندش ساخته تا لذت و سرخوشی پارک‌های هیجان‌انگیز را به خانه بیاورد. با وجود این پارک آبی و چندین سرسره و استخرهایش، بازی و تفریح تمامی ندارد. به این مجموعه تخته شیرجه‌ی ۵ متری و زیپ‌لاین و جکوزی دوطبقه را هم اضافه کنید و دیگر کم و کسری باقی نمی‌ماند.
در حال حاضر امکان خرید ملک به قیمت ۳۲ میلیون دلار موجود است و اَلی بث المان با مشارکت ریک هیلتون و لورا کلب در فهرست خریداران آن هستند.

۳۰ دی ۱۳۹۶

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.