ایرسلفی، پرنده‌ای برای عشاق سلفی

منتشر شده در ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

ایرسلفی، پرنده‌ای برای عشاق سلفی است که از کف دست شما به پرواز درمی‌آید و میتواند شما را عاشق خود کند.

از آسمان به خودت نگاه کن

ایرسلفی، پرنده‌ای برای عشاق سلفی است و میتوان گفت از حالا به بعد عکاسی هوایی فقط مختص فیلم‌‌هایی با بودجه‌هایی آنچنانی نخواهد بود. ایرسلفی کوچکترین دِرون دنیاست با دوربینی برای گرفتن سلفی که از کف دست شما به پرواز درمی‌آید. ابعاد این ابزار تنها ۳/۷۲ در ۲/۵۶ سانتی‌متر است، حدود ۶۰ گرم وزن دارد و به یک دوربین وید‌‌‌ئویی با کیفیت ۵ مگابایت و کارت حافظه‌ای با ظرفیت 4 گیگابایت برای ذخیره‌ی عکس‌ها مجهز است. علاوه‌ بر این با استفاده از یک شبکه‌ی وای‌فای ۲/۴ گیگاهرتزی می‌توانید عکس‌ها را بلافاصله به گوشی تلفن همراهتان منتقل کنید.


طراحی ایتالیایی برای دوربین پرنده

ایده‌ی ساخت ایرسلفی کار گروهی کوچک از بلاگرها و فیلمبردارها و عکاس‌هاست و طراحی‌اش را هم ادواردو اسکروپیانا از ایتالیا کامل کرده است. آن‌ها می‌گویند ابزار موفقی که ساخته‌اند ثابت می‌کند که دوربین‌های عکاسی یا فیلمبرداری پرنده لزوماً ابزارهایی گران‌قیمت نیستند که بزرگ و جاگیر باشند و هدایت و کنترلشان فقط کار حرفه‌ای‌های کاربلد باشد. طراحی ایتالیایی آن هم واقعاً برای چنین ابزاری مناسب به نظر می‌رسد؛ یک دوربین پرنده که قرار است هوشمند، کارآ و ساده باشد. به همین دلیل است که ایر سلفی، پرنده‌ای برای عشاق سلفی محسوب میشود.


سلفی با طعمی بدون لرزش! 

این دِرون کوچک یک قاب، شبیه قاب‌های گوشی‌های تلفن همراه دارد تا از حوادث و ضربات احتمالی در امان ببیند. این قاب همچنین به یک پاور بانک داخلی مجهز است که باتری را به هنگام پرواز شارژ می‌کند. دِرون را می‌توانید به وسیله‌ی گوشی تلفن خود و از طریق یک «جوی‌استیک مجازی» هدایت کنید. پرنده‌ای برای عشاق سلفی به یک کاهنده‌ی لرزش هم مجهز است تا به آن‌هایی که کمتر حرفه‌ای‌اند، کمک کند عکس‌هایی با وضوح بالا و بدون لرزش بگیرند.


سلفی‌هایت را دگرگون کن

ایر سلفی، پرنده‌ای برای عشاق سلفی است که به شما اجازه می‌دهد زندگی روزانه‌تان را از منظری تازه به تصویر بکشید و با دیگران شریک شوید؛ و رویدادهایی را که احتمالاً خودتان در مرکز آن هستید از زاویه‌ای باز و ارتفاعی بالاتر عکاسی کنید. وطبعاً به دلیل فاصله‌ی بسیار بیشتر دوربین با شما -‌حداقل 10 برابر یک سلفی عادی‌- دست شما برای خلاقیت و ثبت عکس‌های آوانگارد باز می‌گذارد. هدف اصلی طراحی ایرسلفی آوردن عکاسی هوایی به زندگی همه‌ی آن‌هاست که دغدغه‌اش را دارند.

۲۸ مرداد ۱۳۹۶

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.