حال و هوای آبی درباری به تنِ سلطنتی‌ها

منتشر شده در ۱۱ اسفند ۱۳۹۸

قبل از اینکه آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال پنتون 2020 اعلام شود، برخی افراد در خانواده‌‌های سلطنتی تیپ خود را با این رنگ ست کرده اند.

پنتون با انتخاب رنگ سال 2020 به دنیای کلاسیک‌ها بازگشت. در 4 دسامبر 2019 همانطور که در مطلب " آرامش را با رنگ سال 99 تجربه کنید." گفتیم، پنتون، آبی کلاسیک را به عنوان رنگ سال جدید معرفی کرد، رنگی که جایگزین رنگ مرجان زنده (Living Coral) سال 2019 شد.

بانوان سلطنتی در موارد متعددی از این رنگ اشرافی را به تن کرده‌اند. رنگ آبی اغلب جایگزین مناسبی برای لباس‌های مشکی است و در عین حال جنبه‌ای حرفه‌ای به استایل فرد می‌بخشد. علاوه بر این‌، رنگی قوی است که با هر رنگ پوستی فوق‌العاده می‌شود و شاید به همین دلیل، جزء اصلی کمد هرکس که یکبار آن را پوشیده، می شود.
همه، از مگان مارکل گرفته تا ملکه لتیزیا و دیگر خانم‌های سلطنتی، لباس‌هایی با این رنگ پوشیده‌اند. در اینجا می‌بینید که چگونه آنها قبل از اینکه آبی کلاسیک به پنتون بعدی تبدیل شود، از آن در تیپ خود استفاده کرده‌اند.


پرنسس دیانا با پیراهن آبی کلاسیک

این بانوی سلطنتی مرحوم، مدت‌ها قبل از اینکه آبی کلاسیک به رنگ سال تبدیل شود، از آن در یک پیراهن نیمه بلند و کمربندی به همان رنگ استفاده کرده بود.


ولیعهد ویکتوریا با کت و شلوار آبی مخملی


خب، شاید این عکس همین اواخر از ملکه آینده گرفته شده باشد، اما ما همچنان فکر می‌کنیم او در این لباس مخملی براق، فوق‌العاده شیک و باوقار به نظر می‌رسد.

 

پرنسس یوژنی با لباس آبی ساده


شاهدخت یورک با این لباس آبی ساده‌ای‌ همراه با لوازم جانبی مشکی در رویدادی شرکت کرد.


پرنسس بئاتریس با پیراهن شیک آبی

خواهر بزرگتر یوژنی در آن لباس شیک آبی‌اش از مهمان‌های خوش‌پوش و خوش‌سلیقه‌ی مراسم عروسی پرنس هری و مگان مارکل در سال 2018 بود.


پرنسس سوفیا، شاهزاده‌ی سوئد در لباس آبی


این بانوی اشرافی در مراسم نامزدی سلطنتی در این لباس آبی زیبا، خوش درخشید.


کیت میدلتون با پیراهن آستین بلند ساده آبی


در اینجا دوشس کمبریج پیراهن آستین بلند مدل A-line با کمربند سرخودش را با حلقه نامزدی یاقوت کبود خود ست کرده است.


شارلوت کازیراگی با پیراهن سورمه ای مخملی ساده


شارلوت با پوشیدن پیراهنی راحت و مخملی، ثابت کرد رنگ سرمه‌ای چقدر می‌تواند معرکه باشد.


پرنسس شارلین با شنل آبی سنگ دوزی شده


این اشراف‌زاده‌ی موناکویی در مراسمی، لباس شبی شنل مانند و سنگ‌دوزی شده‌ پوشید که باعث شد با آن جواهرات مینیمالش، ظاهری کاملاً سلطنتی و باوقار به خود بگیرد.


مگان مارکل با کت سورمه ای کلاسیک


دوشس ساسکس برای روز بزرگداشت یا Remembrance Day یک کت سرمه‌ای کلاسیک انتخاب کرد. مگان به یکی از برندهای مورد علاقه خود در زمینه ی لباس بیرونی به نام Sentaler روی آورد و کت Bouclé Alpaca با یقه‌ی بلند و عریض این برند را در رنگ سرمه‌ای انتخاب کرد.


ملکه لتیزیا با دامن آبی


این اشراف‌زاده‌ی اسپانیایی رنگ جدید سال را، که هر کسی باید در کمد خود داشته باشد، با یک دامن نیمه‌بلند که هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و کفش‌هایی پاشنه بلند به همان رنگ به بهترین روش ممکن به نمایش گذاشت. لتیزیا استایلش را با همسرش پرنس کینگ، که کت‌و‌شلوار آبی رنگی شیک بر تن داشت، ست کرده بود.

ملکه رانیا با لباس آبی


وقتی صحبت از مد و فشن در میان باشد، ملکه‌ اردن هرگز از تک‌وتا نمی‌افتد. رانیا با استایلی از سرتاپا آبی که شامل لباس دو تکه‌ای شیک و براق، کیفی دایره شکل و کفش‌های جیر با پاشنه‌های بلند و پهن، رویکردی مطابق مد روز با رنگ سال 2020 داشت.

 

منبع: Hola

۱۱ اسفند ۱۳۹۸

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.