فولکس‌واگن به شما قهوه می‌دهد

منتشر شده در ۱۱ آذر ۱۳۹۶

دستگاه‌های قهوه‌ساز و اتومبیل‌ها از جهاتی به هم شبیه هستند. تنوع دستگاه‌های قهوه‌ساز که در کلاس‌ها و منظورهای مختلفی ساخته می‌شوند یادآور گستردگی انواع اتومبیل‌ها و مصارف آن‌ها است. بعضی از مولفه‌های سازنده‌ی آن‌ها با یک‌دیگر مشترک است و طراحی کارآمد در هر دو نقش مهمی دارد.فولکس‌واگن به شما قهوه می‌دهد.

کمپانی فولکس‌واگن که با مدل بیتل خود سال‌هاست در میان مردم معروف است، حالا ماشین قهوه‌ساز خود را با الهام از طرح این مدل جاودانه با عنوان «بیتل باریستا» معرفی و ارائه کرده است. کلاوس بیشُف رئیس تیم طراحی شرکت فولکس‌واگن می‌گوید ما همیشه به‌دنبال طرح‌های جدید و تولید محصولاتی هستیم که بتواند علاوه بر طراحی منحصربه‌فرد، کارآییِ شاخصی نیز داشته باشد تا مشتریان و  ما دیگر فقط به خریداران اتومبیل محدود نشوند. «بیتل باریستا» که توسط جاریم کُو طراحی شده است، ماشین قهوه‌سازی است که طرح خود را از بیتل الهام گرفته و با همان خمیدگی‌ها و برش‌ها و فرم آن طراحی شده است.

سه فاکتور اصلی طراحی که در شرکت فولکس‌واگن مهم است، یعنی پیشرفتگی، سادگی و تفاوت در این دستگاه نیز دیده می‌شود و همینطور هویت‌ بصری و نمادهای این شرکت مانند عضلانی بودن بدنه در عین سادگی و کوچکی و نیز سادگی در کاربرد نیز در این محصول دیده می‌شود.

«بیتل باریستا» حالا رقیب قدرتمندی برای قهوه‌سازهای خانگی است که به شکلی حرفه‌ای برای شما قهوه درست کرده و با سایر لوازم منزل به سادگی و راحتی قابل سِت کردن است.

۱۱ آذر ۱۳۹۶

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.