میز بیلیارد داوینچی

منتشر شده در ۲۹ آذر ۱۳۹۶

بیلیارد بازی محبوب بسیاری از مردم است که در خانه و همینطور باشگاه‌های مخصوص بیلیارد می‌توان آن را انجام داد. میز بیلیارد را شاید بتوان مهم‌ترین بخش و زمینه‌ی این بازی دانست. زیرا یک میز خوب به شما امکان می‌دهد تا بهترین تکنیک‌های خود را ارائه کنید. میزهای بیلیارد در انواع مختلف با شکل‌ها و فر‌م‌های گوناگون ساخته و به‌فروش می‌رسند. این میزها علاوه‌بر این‌که زمین بازی هستند، یک وسیله‌ی لوکس هم محسوب می‌شوند که طرفداران خاص به خود را دارد. 

بیلیارد

شرکت PB Da Vinci که در زمینه ساخت میزهای چوبی و میزهای انواع بازی‌های مختلف تخصص دارد، اخیراً میز بیلیاردی را ارائه کرده که در نوع خود بی‌رقیب و بسیار خاص است. این میز بیلیارد که با عنوان Da Vinci Pool Table شناخته می‌شود، از نظر طراحی و ساخت بسیار زیبا و استوار است. طراحی میز از طرح‌ها و الگوهای مهندسی و فنی لئوناردو داوینچی و هم‌ عصرهای او الهام گرفته شده و با داشتن فلزهای آبدیده، چرخدنده و میخ و پرچ‌های مشخص و بزرگ در بدنه و قابِ چوبی از جنس الوار اصلاح‌ شده، تلفیقی از یک میز لوکس و تاریخی و میز بازی و کاربردی را در خود دارد. تورهای جمع‌آوری توپ از چره خالص و مرغوب است و پارچه‌ی روی میز از جنسی تلفیقی از مخمل و ذرات نانو است که دوام بسیار بیشتری نسبت به پارچه‌ای معمولی دارد.

میز بیلیارد داوینچی از آن دست چیزهایی است که حتی اگر اهل بازی بیلیارد نیستید اما می‌خواهید در منزلتان وسیله‌ای خاص و خیره‌کننده داشته باشید، نباید در داشتنش شک کنید. قیمت این میز که در تعداد محدودی و به‌وسیله دست ساخته شده، ۱۰ هزار دلار است.

۲۹ آذر ۱۳۹۶

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.