دیوار دلتا

منتشر شده در ۱ شهریور ۱۳۹۶

دیوار دلتا، از ایده تا اجرا.

کاربران شبکه‌های اجتماعی روزانه میلیون‌ها عکس از خود، خانواده یا دوستانشان منتشر می‌کنند که موضوع اصلی آن‌ها سفر است: منظره‌ای دل‌انگیز، ساحل دریا، غذا یا نوشیدنی اشتهابرانگیز و یا پیاده‌روی در خیابانی توریستی. و تعداد بسیاری از همین عکس‌ها هم سلفی‌ هستند.

بر اساس پژوهشی تازه ۶۲ درصد مردان و ۷۴ درصد زنان دوست دارند علایق مسافرتی و تجربه‌های خود در سفر را با دیگران به اشتراک بگذارند. همین علاقه‌ی وافر انگیزه‌‌‌ی اصلی کمپین تازه‌ای است که خطوط هواپیمایی دلتا به راه انداخته: برای آن‌هایی که به هر دلیل امکان سفر به نقاط دیدنی دنیا را ندارند. دلتا با همکاری شرکت تبلیغاتی Wieden + Kennedy در نیویورک تصاویری از ۹ مقصد گردشگری جذاب در دنیا را روی دیواری در منطقه‌ی بروکلین در شهر نیویورک نقاشی کرده است. حالا رهگذران، زوج‌های جوان و حتی جوانان مجرد می‌توانند در کنار این دیوار عکس و سلفی بگیرند و وانمود کنند جایی در سفرند.

دیوار دلتا

این دیوار ترکیبی است از عکس‌هایی چاپ‌شده که دور تا دور آن‌ها را تصویرسازی‌های از پاریس، رم، نیویورک، لوس آنجلس، لندن، مکزیکو سیتی، آمستردام، مسکو و زوریخ فراگرفته که همگی کار اندرو رائه، هنرمند است. این کمپین علاوه بر وجه سرگرم‌کننده‌اش بار تبلیغاتی خلاقانه‌ای دارد: در‌حالی‌که ممکن است بسیاری توان مالی سفر به همه‌ی این مقصد‌ها را نداشته باشند، دلتا ایرلاینز همه را از نیویورک به جذاب‌ترین شهرهای دنیا می‌برد.
کمپین «دیوار دلتا» در تمام طول تابستان ادامه خواهد یافت. دلتا همچنین با همکاری تیندر، اپلیکیشن محبوب دوست‌یابی، در برخی روزهای خاص از رهگذران و علاقمندان این دیوار عکس‌های حرفه‌ای می‌گیرد و رایگان به آن‌ها تحویل می‌دهد.

۱ شهریور ۱۳۹۶

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.