دی‌کاپریو مالک خانه میلیون‌دلاری شد

منتشر شده در ۳ خرداد ۱۳۹۷

ابتدای سال جدید میلادی بود که «موبی» خواننده و ترانه‌سرای مشهور دنیای موسیقی تصمیم به فروش خانه‌اش در لس‌آنجلس گرفت اما قیمت نجومی این خانه باعث شد که چند هفته، خریداری برای این کاخ کوچک پیدا نشود تا اینکه یک خریدار نام این خانه را سرزبان‌ها انداخت؛ این خریدار کسی نبود جز لئوناردو دی‌کاپریوی مشهور.

سایت «منشن گلوبال» که اخبار املاک لوکس را منتشر می‌کند، از نهایی شدن خرید دی‌کاپریو در ماه مارس خبر داد و دی‌کاپریو هم کمی پس از این معامله، عکسی از خودش را با موبی و دکتر جین گودال در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

موبی این خانه ۱۸اتاقی را در سال ۲۰۱۶ به قیمت ۳.۴ میلیون دلار خرید و با مقداری تغییرات در بخش کانترها، حمام‌های مرمرین، اتاق‌های سراسر سفید و اسباب و اثاثیه مدرن، به آن شمایلی امروزی داد. استخر و ناهارخوری فضای باز پشت پرچین‌های کلفت دورتادور خانه پنهان شده‌اند. این خانه پنج اتاق‌خوابه شامل انباری بزرگ، سونای بخار و اتاقی می‌شود که می‌تواند هم به‌عنوان اتاق یوگا و هم اتاق کار استفاده شود.

جالب است بدانید دی‌کاپریو در سرمایه‌گذاری و تعویض املاک سابقه دارد و به گزارش «لس‌آنجلس تایمز»، منابعی که نخواستند نام‌شان فاش شود، گفته‌اند که او این خانه را به‌منظور تکفل یکی از اعضای خانواده‌اش خریده است و این‌طور که پیداست قصد زندگی در این خانه ۴۳۱مترمربعی را ندارد. با این حال، هر کسی که ساکن لس‌فلیتز یا کاخ کوچک موبی شود، با صاحب قبلی خانه همسایه خواهد بود، چون موبی در سال ۲۰۱۴ خانه‌ بغلی را خریده بود. البته از دنیای چهره‌های مطرح هیچ کاری بعید نیست و شاید دی‌کاپریو بخواهد در کنج این خانه، یک‌بار دیگر یوگا را امتحان کند!

۳ خرداد ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.