نگاهی به مدل رانابوت برند ساعت فدریک کنستانت

منتشر شده در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

از سری محصولاتی که برای کلکسیونرهای سراسر دنیا ارزشمند هستند، محصولات تولید محدود (Limited Edition) برندهای مورد علاقه‌ی آنها محسوب می‌شود؛ علاقمندان به برند ساعت فدریک کنستانت هم از این قاعده مستثنی نیستند. تولیدات تحت عنوان رانابوتِ (Runabout) این برند، نسخه‌های تولید محدودی دارد که به دلیل داشتن یک فیگور دکوری، مورد توجه کلکسیونرها قرار گرفته‌اند.

بدنه‌ی ساعت‌های کلکسیون رانابوت بسیار مقاوم است و درتولید آنها معمولا از استیل و طلا استفاده می‌شود. چرم به کار رفته در این ساعت از پوست کروکودیل است که سبب شده تا افرادی که به محیط زیست اهمیت می‌دهند، کمتر به خرید این ساعت فکر کنند. ساعت‌های رانابوتِ فدریک کنستانت ادارای مقاومت بر فشار ۱۰۰ اتمسفری در برابر آب است.

 

در سال گذشته، فدریک کنستانت به مناسبت سالگرد سی‌مین سال فعالیت خود دو مدل از کلکسیون رانابوت را در فروشگاه‌های کینگ پاورِ مالزی،‌در کنار یک مدل کلاسیک خود عرضه کرد. این سه ساعت با شعار “فراتر از مرزها زندگی کن” عرضه شدند.

فیگورهای قایقی شکلی که در بسته‌بندی این ساعت ارائه می‌شوند، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های مربوط به این محصول هستند و این قایق‌های تزیینی با جزییات بسیار دقیقی طراحی شده‌اند و زیبایی بصری این قایق‌ها از نزدیک شگفت‌انگیز است؛ بی‌شک طراحی با کیفیت این فیگورها، ارزش نسخه‌های تولید محدود رانابوت را افزایش داده است.

 

شرکت مادر و فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی

برند فدریک کنستانت یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ ساعت‌سازی سیتیزن (Citizen) است که دفتر اصلی آن در شهر ژنو واقع شده است. این برند ساعت لوکس در زمینه‌ی فعالیت‌ها و کمپین‌های مسئولیت اجتماعی خو بسیار موفقیت‌آمیز عمل کرده است از میان همکاری‌های مسئولیت اجتماعی فدریک کنستانت می‌توانیم به همکاری با انجمن قلب آمریکا، خیریه‌ی بین‌المللی قلب کودکان و فدراسیون جهانی قلب اشاره کنیم.

 

محصولات برند ساعت فدریک کنستانت توسط مجموعه‌‌ی آریا زمان در ایران عرضه می‌شود که هم به صورت آنلاین و هم از طریق فروشگاه‌های مورد تایید این مجموعه می‌توان ساعت‌های این برند را تهیه کرد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

رامین جابری

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.