اپل به تمام شرکت کنندگان یک شوی تلویزیونی آیفون رایگان هدیه داد

منتشر شده در ۱۱ آذر ۱۳۹۷

شرکت اپل به تمامی شرکت کنندگان برنامه تلویزیونی «الن شو» آیفون رایگان هدیه داده است.
تمامی شرکت کنندگان برنامه «الن شو» که در جریان برنامه اخیر که در آن «جولیا رابرتز» نیز حضور داشت، یک آیفون رایگان دریافت کردند. در جریان این برنامه تلویزیونی، الن دی‌جنرس ابتدا شروع به صحبت در مورد اپ استور و بازی‌های با کیفیت ارائه شده در آن کرد و پس از آن درمورد قابلیت‌های آیفون XR صحبت کرد.

در نهایت، دی‌جنرس اعلام کرد که تمامی شرکت کنندگان در این قسمت از برنامه تلویزیونی قرار است یک آیفون رایگان و جدید را بگیرند. اپل به تمامی شرکت کنندگان این برنامه تلویزیونی یک آیفون XR را به صورت رایگان هدیه داد.

این اقدام از دیدگاه بسیاری از افراد آن هم از طرف شرکت اپل بی‌سابقه در نظر گرفته شده است. تا پیش از این شرکت‌های متعددی برای رقابت با اپل و آیفون‌های این شرکت اقدام به انجام کارهایی مشابه کرده بودند، برای مثال سامسونگ به اهالی یکی از روستا به دلیل شباهت نام آن به شرکت اپل پرچم‌دار گلکسی‌ها را هدیه داده بود.

اما حالا بسیاری از افراد بر این باور هستند که اپل به دلیل انتشار پیش بینی‌های منفی منتشر شده در هفته‌های گذشته از میزان فروش آیفون‌ها در بازار جهانی اقدام به انجام چنین کاری کرده است. اپل تصمیم دارد تا با این کارهای تبلیغاتی همچنان آیفون XR را در میان کاربران و خریداران تلفن‌های هوشمند جدید محبوب‌تر کند. گفتنی است که انتشار شایعات هفته‌های پیشین باعث کاهش قابل توجه سهام شرکت اپل در بازار شده بود که حالا اپل با انجام اقداماتی نظیر هدیه دادن آیفون رایگان تصمیم به جبران این رویدادها دارد.

علاوه بر این، در روزهای گذشته، مدیر بخش بازاریابی محصولات الکترونیکی اپل نیز در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که آیفون XR محبوب‌ترین تلفن هوشمند اپل در سال ۲۰۱۸ شده که بیشترین میزان فروش را نسبت به دیگر محصولات مشابه داشته است.

همچنین بخوانید: جایگاه اپل در میان برترین شرکت های دنیا کجاست؟

۱۱ آذر ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.