ایده‌های تزئین خانه برای کریسمس 2020

منتشر شده در ۳۰ آذر ۱۳۹۸

پایان سال میلادی 2019 نزدیک است؛ برای کسانی که دنبال هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن جشن کریسمس هستند، ما چندین مدل اکسسوری زیبا جهت ایده گرفتن شما خوش سلیقه‌ها آماده کرده‌ایم. پس برای تزئین خانه‌ی خود در این جشن با وسایل زیبایی که در خانه هست، شمع، چراغ و… دست بکار شوید.

تزئین خانه برای کریسمس با یک شمع ساده

شمع یکی از وسایلی هست که برای تزئین بشدت توصیه می‌شود، در صورت تمایل و علاقه می‌توانید خودتان آن را بسازید یا روی شمع آماده کار کنید. مثلا با یک نخ گونی دور ظرف شمع را بپیچید که یک حالت کهنگی به کار می‌دهد، همچنین می‌توانید اطراف آن چراغ های LED کوچک قرار دهید، تا علاوه بر زیبایی بر روشنایی و نور اتاق هم بیافزاید. می‌بینید که با یک حرکت کوچک و خلاقانه جشن کریسمس 2019-2020 شما دلنشینتر و به یادماندنی‌تر خواهد شد.

ایده دوم تزئین خانه برای کریسمس 2020

اگر گل خشک، درختچه، تُنگ یا وسایلی از این قبیل دارید می‌توانید با الهام از تصویر زیر، وسایلی که دارید را روی یک تکه چوب بچسبانید و تصویری از یک باغ و کلبه‌ی زمستانی داشته باشید و با گل آن را تزئین کنید.

سومین ایده تزئین خانه برای کریسمس 2020

می‌توان یک مدل درخت کریسمس جذاب با تکه‌های چوب درست کرد و آن را به دیوار آویزان نمود. این هم نمونه‌ای از تزئین خانه برای کریسمس با اکسسوری است که اگر دوست دارید می‌توانید یک ریسه چراغ ریز دور آن بپیچید تا زیباتر شود.

تزئین اکسسوری کریسمس با رشته چراغهای بلند

این چراغ‌های آویز بلند به سبک لامپ حبابی از جمله ترندهای کریسمس 2020 خواهد بود که می‌توانید همراه با اکسسوری خود روی دیوار یا شیشه، درخت کریسمس و یا تزئینات باغ استفاده کنید.

تزئین میز شام کریسمس

با استفاده از حلقه‌های دستمال، شمع‌ها و اکسسوری سفره‌ای مخصوص درخت کریسمس ، می‌توانید در یک طراحی میز کریسمس 2020 منحصربفرد باشید. اولین نکته ای که برای این کار باید توجه کنید هماهنگی رنگ‌‌ها خواهد بود.

لباس‌های مینیاتوری آویز کریسمس

شما می‌توانید لباس‌های مینیاتوری مانند ژاکت کش باف، دستکش، جوراب بافتنی یا پارچه‌ای درست کنید و با یک رمان روی یک شاخه درخت آویزان کنید. شما می‌توانید چندتا از این لباس‌های کوچک و عروسکی، شمع و دیگر اکسسوری که هماهنگی رنگی دارند کنار هم مونتاژ کنید. بعد آن شاخه را در جایی مناسب برای دکور خود بیاویزید. در صورت تمایل، ریسه لامپ LED ریز هم دور آن شاخه بپیچید.

کوسن بابانوئل برای تزئین دکور کریسمس

یک مورد جدید و جذاب دیگر در تزئین خانه برای کریسمس ، طراحی و ساخت یک کوسن عروسکی بابانوئل است. مخصوصاً اگر در خانه کودک دارید استفاده از این آیتم برایشان بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود.

ریسه چراغ های ماه و ستاره کریسمس

ریسه‌ای از چراغ های آویزان که انتهایش ستاره و ماه روشن دارد، یکی از پیشنهادهای شگفت انگیر است که برای تزئین خانه در کریسمس 2020 قابل استفاده می‌باشد.

۳۰ آذر ۱۳۹۸

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.