تابستان امسال چه کفشی بپوشیم؟

منتشر شده در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

تابستان امسال چه کفشی بپوشیم؟ به‌عنوان یک مرد انتخاب‌های زیادی برای پوشیدن کفش مردانه ندارید اما ما با شما کمک می‌کنیم تا یک انتخاب درست داشته باشید.

تابستان امسال چه کفشی بپوشیم؟ این سوالی است که اعلب مردان از خود میکنند زیرا این روزها خریدن کفش راحت نیست، از طرفی شبکه‌های اجتماعی درباره کفش‌ها نظر می‌دهند و از طرفی انتخاب کفش با توجه به تنوع بی‌شمارشان سال به سال سخت‌تر می‌شود‌. حالا با نزدیک شدن به فصل تابستان، انتخاب کفش مناسب به یک بحران بدل می‌شود! به‌عنوان یک مرد از مهر تا خرداد خیلی مهم نیست چه پایت باشد اما وقتی خورشید تابستانی به اوج خود می‌رسد، وضع فرق می‌کند. این وضع در خارج از کشور سخت‌تر هم می‌شود، یعنی اگر مورد صندل را مستثنی کنیم، وقتی قرار باشد کفش مناسب و هماهنگ با شلوارک بپوشید و از این لحاظ مردان ما کمی راحت‌تر هستند. 

برای تابستان، کفش‌های بندی راحت بپوشید

دوباره به این پرسش بازمیگردیم که تابستان امسال چه کفشی بپوشیم؟ اگر مدل نباشید، کفش‌های بندی راحت باید کفایت کند. یک جفت کفش سفید؛ چه پارچه‌ای مثل کانورس یا سوپرگا، چه کفش‌های کلاسیک استن اسمیتز، چه مشابه‌های ۳۰۰ پوندی‌شان مثل کامن پراجکتز، سی‌کیوپی گالری یا  برندهای بی‌شمار دیگری که هر روز درمی‌آیند. البته، برای پوشیدن این کفش‌ها باید جوراب داشته باشید که این مورد می‌تواند برای برخی معضل دیگری باشد. متاسفانه جوراب‌های نیمه، تنها راه حل هستند. گزینه‌های دیگر یا این است که جوراب‌تان از کفش بزند بیرون که خیلی زشت است یا پای‌تان بو بگیرد که زشت‌تر است!

پوشیدن کفش قایق‌سواری

ویژگی کفش‌های مخصوص قایق‌سواری این است که برای همه موقعیت‌ها مناسب‌اند. چه در محل کار با لباس رسمی، چه در مهمانی یا رستوران و چه کنار ساحل می‌توانید آن‌ها را بپوشید. پیدا کردن‌شان هم کار سختی نیست، از آن کفش‌هایی است که هم ممکن است پای پدرتان ببیند و هم پای برادرزاده تخس‌تان! 

کفش شما نشانه شخصیت شماست

نتیجه اینکه با الگوی بالا می‌توانید به‌راحتی کفش مناسب را انتخاب کنید اما مراقب جوراب‌تان هم باشید و هر جورابی نپوشید. فراموش نکنید برخلاف تصورتان که فکر می‌کنید کسی به پای شما نگاه نمی‌کند؛ کفش شما دقیقا نشانه شخصیت شماست و باید به آن توجه فراوانی کنید تا مثل یک جنتلمن به‌نظر برسید.

 

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.