زندگی به شیوه خانه مبل آلمان

منتشر شده در ۱۲ تیر ۱۳۹۷

گشت‌وگذار در بازار دکوراسیون داخلی کار ساده‌ای نیست اما اگر برندهای معتبر جهان در یک مکان گرد هم آمده باشند، بهترین گزینه‌ها را می‌توان انتخاب کرد. خانه مبل آلمان با هدف معرفی برترین برندهای عرضه‌کننده مبلمان خانگی، اداری، ویلایی و نیز طراحی و تامین انواع سونا و اسپا و سایر محصولات مرتبط در ایران آغاز به‌کار کرده است.

خانه مبل آلمان، برترین برندهای معتبر جهان را در یک مکان گردهم آورده است، برندهایی که سالهاست با کیفیت، استحکام و نوآوری‌های‌شان در سطح جهانی درخشیده و حال در خانه مبل آلمان می‌توان براساس سلیقه دلخواه و فضای موجود، بهترین انتخاب‌ها را داشت.

در خانه مبل آلمان، محصولات روز برندهای رالف بنز، رنز، گارپا و کلافس می‌تواند سلیقه‌های مختلف مشتریان را اغنا کند. برندهایی که در سطح جهانی درخشیده و اماکن معتبر جهان را با محصولات خود زینت داده‌اند.

رالف بنز

رالف بنز به‌عنوان بزرگ‌ترین و بهترین تولیدکننده مبلمان در کشور آلمان شناخته می‌شود که مجموعه‌های بزرگی چون هواپیمایی لوفت‌هانزا، باشگاه فوتبال بایرن‌مونیخ، رستوران‌ها و هتل‌های نام آشنا و معتبر جهان را دیزاین و محصولات خود را در این مکان‌ها به اجرا گذاشته است.

رنز

رنز هم یکی از معتبرترین برندهای مبلمان اداری است که برندهای معتبری چون رولکس، لینت، ب‌ام‌و، مرسدس‌بنز و بانک‌های جهانی را مزین به محصولات خود کرده است.

کلافس

کلافس که یکی از جذاب‌ترین و شاخص‌ترین برندهای طراحی، تولید و تامین تجیهزات و تاسیسات سونا و اسپا بوده و سوناهای خانگی این برند به‌راحتی قابلیت نصب در هر خانه‌ای را دارند. 

محصولات این برندهای معتبر در خانه مبل آلمان، به‌صورت مستقیم وارد می‌شود و همگی از چهار سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش برخوردارند. رویکرد و هدف مدیریت خانه مبل آلمان، تاکید بر ارائه محصولات باکیفیت و خدمات پس از فروش در سطح صنعت آلمان است. زیرا مدیریت خانه مبل آلمان اعتقاد دارد که مشتریان این خانه، شایسته بهره‌مندی از تکنولوژی و کیفیت برترین برندهای فعال و مشهور در دنیا هستند.

از سوی دیگر، خانه مبل آلمان در نظر دارد که همکاری گسترده خود را با آرشیتکت‌ها و طراحان داخلی کشور آغاز کند و با توجه به ارتباط نزدیکی که با دانشگاه معماری اشتوتگارت دارد بتواند پل ارتباطی بین اساتید، بزرگان و معماران فعال ایران و آلمان باشد.

خانه مبل آلمان در خیابان فرمانیه پایتخت میزبان مشتریان باسلیقه‌ای خواهد بود که به چیدمان منزل و محل کار خود توجه داشته و می‌خواهند که برترین‌ها را انتخاب کنند.

۱۲ تیر ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.