مجلل‌ترین نمایندگی مبلمان در قلب پایتخت

منتشر شده در ۷ اسفند ۱۳۹۶

روش‌بوبوآ که یکی از معتبرترین برندها در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات و مبلمان خانگی و اداری است که با استفاده از ترکیب هارمونیک ایده‌ها، سبک‌ها و المان‌های تجملاتی توانسته آثاری ماندگار را در زمینه مدرن و کلاسیک خلق کند. خلق آثاری پویا که همواره توانسته رابطه‌ای تنگاتنگ با روحیات مردم ایجاد کند.

مهندسین و طراحان روش‌بوبوآ با بیش از نیم قرن سابقه در تحقیق و توسعه مفاهیم سازگار با سبک زندگی خاص افراد، با بکارگیری از بهترین متریال و تکنولوژی روز، دکوراسیون داخلی مدرن و نئوکلاسیک را ایجاد کرده‌اند. روش‌بوبوآ در حال حاضر با داشتن ۲۶۰ نماینده در بیش از ۵۰ کشور دنیا، دارای شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش بوده که به تازگی یکی از بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین نمایندگی‌های این برند در قلب پایتخت شروع به‌کار کرده است.

گروه مبلمان غفاری با بیش از ۴۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید مبلمان در کشور، یکی از باسابقه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین‌ها در این عرضه به‌شمار می‌رود. بر همین اساس در گفت‌وگو با مهندس غفاری مدیرعامل گروه مبلمان غفاری و تنها نماینده روش‌بوبوآ در ایران، کمی بیشتر با این برند و نوع فعالیتش در ایران آشنا شدیم. گروه مبلمان غفاری به دلیل نزدیک بودن سبک روش‌بوبوآ به سلیقه خریداران ایرانی، این برند اصیل و شناخته شده فرانسوی را برای بازار ایران انتخاب کرده است. یکی از دلایل اصلی موفقیت برند روش‌بوبوآ، همکاری با طراحان بزرگ صنعت مد و فشن از جمله کنزو تاکادا، اورو ایتو، سدریک راگوت، ساشا لاکیس، کریستوف دلکورت و استیون بورکش است. همچنین همکاری خانه‌های مد از جمله ژان‌پل‌گوتیه، میسونی‌هوم و کریستسن لاکروآ بر اعتبار جهانی این برند افزوده است. این همکاری سبب شده تا خریداران احساس نزدیکی بیشتری با طراحی محصولات روش‌بوبوآ داشته باشند.

شوروم روش‌بوبوآ در تهران پس از شوروم نیویورک، بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین نمایندگی این برند در دنیا به‌شمار می‌رود که با داشتن فضایی بیش از ۱۵۰۰ متر مربع در ساختمانی با شش طبقه، مجموعه فاخر از آثار روش‌بوبوآ را در اختیار علاقه‌مندان گذاشته است. یکی از المان‌های برتری گروه مبلمان غفاری، داشتن زیرساخت‌ها و پتانسیل لازم برای ارائه پاره‌ای از خدمات پس از فروش روش‌بوبوآ تحت نظارت شرکت مادر خواهد بود که تقریبا می‌توان گفت هیچ‌یک از نمایندگان این برند در سراسر دنیا از این قابلیت بهره‌مند نیست. همچنین بزودی دومین شوروم روش‌بوبوآ در تهران افتتاح خواهد شد که این موضوع می‌تواند نشانی از اهمیت حضور این برند در بازار ایران داشته باشد.

ساختمان روش بوبوآ در خیابان بهشتی (عباس‌آباد) نرسیده به میدان تختی شماره ۲۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به این برند آوانگارد فرانسوی است.

۷ اسفند ۱۳۹۶

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.