آشنایی با برندهای لباس مردانه لاکچری – قسمت دوم

منتشر شده در ۱۳ آذر ۱۳۹۸

در ادامه‌ی مطلب قبلی که به معرفی تعدادی از برندهای لباس مردانه لاکچری پرداختیم، می‌خواهیم توجه شما را به ادامه‌ی معرفی این برندها جلب کنیم تا هنگام خرید آنها را بهتر بشناسید و راحتتر انتخاب کنید.

لباس مردانه برند برلوتی

برلوتی که کار خود را از سال 1895 شروع کرده از دیگر برندهای معتبر اروپایی می‌باشد و طراح جدید او "میرر آکرمن" مسیر کارهای برلوتی را تغییری نداده است. این طراح کلمبیایی – فرانسوی ترکیب دلنشینی از اکسسوارها و لباس‌های آماده سایزبندی ارائه می‌دهد و البته کفش‌های چرمی ونیزی آن را نباید نادیده گرفت.

بربری

این برند که خود را مبدع کت‌های بارانی می‌داند از محبوب‌ترین‌های انگلستان می‌باشد. با طرح معروف چارخانه و استفاده از پارچه‌های غیرمتعارف مثل پشم و تور در طراحی لباس مردانه، کریستوفر بیلی مدیر طراحی بربری، مرزهای این صنعت را جابجا کرده است. آیا تاکنون شال یا بارانی بربری تهیه نکرده‌اید؟

کوم د گارسون

این عنوان فرانسوی قطعا برای شما ناشناخته است. این برند که در اصل ژاپنی است، درسال 1969 توسط "زی کاواکوبو" در توکیو افتتاح شد و با طراحی لباس های لوکس غیررسمی و رنگ‌های شاد رنگین‌کمانی در زمینه‌های تک‌رنگ موفقیت خود را ادامه داده است. از لحاظ دوخت، انتظار برش‌های غیرقرینه با پارچه‌های خاص ژاپنی را داشته باشید که کاملاً مرتبط با فرهنگ است.

دیور هوم

این برند، یکی از کاملترین‌ها در میان برندهای لوکس آقایان می‌باشد. طرح‌های کلاسیک این برند تحت تاثیر مد کهن فرانسوی است که از لطف طراح قبلی آن "راف سیمون" با طرح‌های نوآورانه ادغام شده و حال و هوای معاصری پیدا کرده است. کت شلوارها و کت تک‌های جذاب با شلوارهای راسته که آمیخته با تزئینات موثر و هوشمند هستند از کارهای مهم این برند هستند. البته که عینک‌آفتابی‌های محشری هم دارند.

هلموت لانگ

این برند نماد جذابیت در عین سادگی استو مجموعه کارهای این طراح اتریشی، پالتی از رنگ‌های مات در طرح‌های لوکس و هوشمند است که گاه‌گداری هم با جزئیات بسیار نامحسوس تزئین می‌شوند. سلیقه مینیمالیستی که دنبال لباسهای با خطوط منظم و بدون تزئین با پارچه‌های بسیار باکیفیت است بایتسی به سراغ این برند برود.

کلوین کلاین

کلوین کلاین تنها یک برند باکلاس لباس زیر نیست بلکه زیر نظر "راف سیمون" با طراحی تمام انواع لباس‌ها اکنون در حال تبدیل شدن به پدیده مد آمریکا است. این برند که در لباس مردانه سنت‌گرانه است، امروزه بیشتر از طراحی کاربردی با حس و حال ورزشی استفاده می‌کند. اگرچه که بافت‌های نمادین دارد، از کت و شلوارها و شلوار جین‌های کلاسیک آن نیز نباید غافل شد!

کاستوم نشنال

این برند ایتالیایی در ابراز نظراتش بسیار جسور است و در طراحی کت و شلوارهای رسمی و پیراهن‌های مردانه تیره‌اش از طرح‌های عصیانگر با حال و هوای گوتیک و راک استفاده می‌کند.

بریونی

این برند که از امپراطوری رم برخاسته است در سال 1945 تأسیس شد و اکنون یکی از پیشروهای لاکچری دنیاست که به عنوان کشتی لوکس صنعت خیاطی، پوشاک شناخته می‌شود. لاین اکسسوری از کیف پول تا کمربند و کیف و کفش آن بسیار محبوب می‌باشد. کاپشن خلبانی جیر این روزها پرفروش‌ترین محصول این برند است و تمام محصولاتش همچنان در ایتالیا ساخته می‌شوند.

۱۳ آذر ۱۳۹۸

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.