مدلهای شیک لباس زمستانی مردانه

منتشر شده در ۲۸ دی ۱۳۹۸

اگر فکر می‌کنید در زمستان فقط کافیست لباس‌های گرم بپوشید تا از شر سرما خلاص شوید سخت در اشتباهید. اتفاقاً در این فصل باید بیشتر از هر زمان دیگر مراقب آراستگی و تیپ خود باشید تا لباسی که می‌پوشید، گرم و در عین حال شیک باشد. با آمدن زمستان، فرم‌ها و انواع مختلفی از لباس‌های زمستانی تبدیل به مد روز می‌شوند و انتخاب از میان آن‌ها بسیار دشوار است. بنابراین ما اینجا هستیم تا بهترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه سال 2020 را به شما معرفی کنیم.


آخرین مدل لباس های زمستانی مردانه

اگر شما از آن جوانانی هستید که عاشق مد هستند و همیشه سعی می‌کنند با مد روز پیش بروند، این مقاله راهنمای خوبی برای شماست تا از مدل و تی‍پ زمستانی امسال باخبر شوید. پس این شما و این هم لیستی از استایل‌های مد زمستان سال ۱۳۹۸:

1. کت چرمی زمستانی مردانه

پارچه‌های چرمی به طور کلی یکی از بهترین پارچه‌ها و کت‌ها یکی از برازنده‌ترین لباس‌ها هستند. ادغام این دو با هم، درجه‌ای از شیک‌پوشی را می‌سازد که باعث می‌شود مردان جوان با هر سلیقه‌ای آنرا بپسندند و برای خود تهیه کنند.
دقیقاً به همین دلیل است که هر سال کت چرمی دوباره مد می‌شود و در اکثر لیست‌های مد‌ زمستانی در صدر جدول قرار می‌گیرد. طرح‌های کت چرمی با توجه به سلیقه طراحان مد، بسیار متنوع است. پس مردان شیک‌پوش مجبورند از مد زمستان امسال باخبر باشند تا بتوانند حداقل یکی از این ژاکت‌های چرمی در کمد خود داشته باشند.

همچنین بخوانید: ضروری‌ترین وسایل لاکچری کمد‌ لباس‌ مردانه

2. لباس‌های پشمی

لباس‌های پشمی در فصل زمستان محبوبیت زیادی داشتند اما چندین سال است که لباس‌های پشمی در صدر لیست مد‌های زمستانی قرار گرفته‌اند.
لباس پشمی دیگر به اندازه زمان مادر‌بزرگ‌هایمان ابتدایی نیستند. بلکه برعکس، امروزه طراحان مد به قدری به لباس‌های پشمی علاقه‌مندند که بهترین رنگ‌ها و برش‌ها را برای آن‌ها طراحی می‌کنند.
لباس‌های پشمی دارای رنگ‌های آرامش‌بخش و خاص متناسب با مد و حال‌و‌هوای زمستان هستند. اگر در کمدتان از لباس‌های پشمی خبری نیست، پس بهتر است با شیک‌پوشی در فصل زمستان خداحافظی کنید.

3. پیراهن های ساده و آستین بلند مردانه

مد زمستانی معمولاً ساده است و در آن برخلاف رنگ‌های جسورانه‌ی بهار و تابستان از رنگ‌های ملایم‌تر استفاده می‌شود. از طرفی چون اکثر آقایان عاشق پیراهن هستند و ترجیح می‌دهند مکرراً آن‌ها را بپوشند‌، پس پیراهن‌های ساده بخشی از مد زمستانی سال 2020 قرار می‌گیرند.

طبیعتاً در سرمای زمستان نمی‌توانید پیراهن‌های مردانه‌ی آستین‌کوتاه بپوشید. اما نگران نباشید‌. پیراهن‌های مردانه‌ی آستین‌بلند که به اندازه‌ی کافی شیک و گرم هستند، جایگزین آن‌ها شده‌اند.
این پیراهن‌ها رنگ‌های رسمی دارند بنابراین اغلب در محل کار یا رویدادهای مهم پوشیده می‌شوند. اما حواستان باشد اگر می‌خواهید از شر سرما در امان بمانید، باید یک کت رسمی با پیراهن خود ترکیب کنید.

4. شلوارهای کاربردی

شلوار‌های جین جایگزین شلوارهای پارچه‌ای شده‌اند؛ اما این بدان معنی نیست که نقش شلوارهای پارچه‌ای را به کلی نادیده بگیریم. شلوار‌های پارچه‌ای نه تنها راحت‌تر هستند، بلکه ظاهری رسمی‌تر نیز نسبت به شلوار‌های جین دارند. بنابراین اگر می‌خواهید با مد زمستان همگام باشید باید در پوشیدن شلوار‌های جین و پارچه‌ای تعادل برقرار کنید.
برای اینکه رسمی به نظر برسید نیاز نیست جین‌هایی با رنگ‌های ساده انتخاب کنید. اتفاقاً برعکس، رنگ‌های متمایز و شیکی وجود داردند که مردان حتی برای فصل تابستان هم می‌توانند ست کنند.

 


هر سال با توجه به انتخاب بهترین طراحان مد، زمستان با رنگ‌های جدید زیبا و خاص از راه می‌رسد. اگر می‌خواهید در سال 2020 پابه‌پای مد روز زمستانی پیش بروید، حتماً لباس‌هایی با رنگ‌هایی مدرن خریداری کنید.

در اینجا شما را با رنگ‌های مردانه زمستانی امسال آشنا می‌کنیم:


1. رنگ خاکستری

رنگ خاکستری روشن خاص و جذاب است. به خصوص روی تن جوان‌‌ترها چون بدن مردانه و شانه‌های پهنشان را بیشتر نمایان می‌کند. اگرچه این رنگ ساده و ملایم است اما اغلب نه تنها در زمستان بلکه در تمام فصول استفاده می‌شود؛ زیرا هم رنگی کاربردی است و هم شیک و سرشار از حس جوانی.

2. کت‌های بژ

لباس‌های زمستانی اغلب رنگ‌های ملایم و تیره دارند تا به شما احساس گرما بدهند. اما مد امسال تغییر کرده و از رنگ‌های روشن مانند خاکستری و سفید بیشتر استفاده شده است. بنابراین بهتر است امسال انتخاب‌هایی جدید بکنید و کت‌هایی با رنگ‌های روشن بخرید.

3. کت‌های زمستانی مردانه طرح‌دار

این نوع از لباس‌ها که معمولاً در فصل پاییز و زمستان استفاده می‌شوند از نظر جنس، کیفیت و طراحی متفاوت هستند.

4. کفش‌های مردانه با رنگ‌های جسورانه

این مد زمستانی حول رنگ‌های قرمز آتشین و آبی تیره می‌چرخد که برخلاف رنگ‌هایی که جوان‌ها معمولاً می‌پوشند، رنگ‌های غیرمعمول و جسورانه‌ای هستند. پس امسال تلاش خود را برای خرید یک جفت کفش قرمز آتشین، قرمز تیره یا آبی روشن بکنید.


هر سال زمستان همه‌ی مغازه‌ها پر از کفش‌های بژ، آبی نفتی یا مشکی می‌شوند. اما این زمستان ویترین مغازه‌های با رنگ‌هایی جسورانه مانند آبی روشن و تیره جانی تازه می‌گیرند. پس معطل نکنید، یک جفت کفش رنگی بخرید و از استایل مد روزتان در این زمستان لذت ببرید.

منبع: eromman

۲۸ دی ۱۳۹۸

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.