هتل رومز گرجستان، رویای هنر و معماری در تفلیس

منتشر شده در ۱۳ شهریور ۱۳۹۶

تفلیس پایتخت گرجستان یک مقصد عالی برای گذران تعطیلات یا سفری تفریحی است.

میراث فکری و فرهنگی گرجی این شهر را به موزه‌ای بزرگ از کلیسا و بناهای زیبا و پرشکوه، غذاهایی به غایت لذیذ و صنایع قدرتمند درستی همگی در پیش‌زمینه‌ی افق باز و چشم‌انداز وسیع شهر.

هتل رومز گرجستان

گروه هتل‌های رومز (Rooms Hotel) برای آنکه کار را تمام کنند هتلی رویایی بر بلندی‌های کاکاسوس (Caucasus Maountains) بر پا ساخته‌اند که حاصل پیوند موفق سنت گرجی و مدرنیزم است. این هتل رومز گرجستان در محله‌ی خوشنام وِرا در شهر تفلیس قبلاً ساختمان یک انتشارات در تفلیس بوده و صورت فعلی‌اش نتیجه‌ی ایده‌ها و اجرای جمعی از طراحان جوان گرجی است که تاریخچه‌ی ساختمان را هوشمندانه در آرایش و طراحی داخلی هتل به کار بسته‌اند. هتل رومز گرجستان جشنواره‌ای است از مجسمه، نقاشی، موسیقی و رنگ و نور برخاسته از سنت هنری و فرهنگی گرجستان. ترکیب هنرمندانه‌ی این‌ها با مولفه‌های مدرن گاه مهمانان هتل را به یاد نیویورک دهه‌ی ۳۰ میلادی می‌اندازد.

رومز هتل ۸ طبقه و ۱۲۵ اتاق دارد که طبق برآورد وب‌ سایت فوربس که در اوقات سال و به صورت میانگین ۹۴ درصد اتاق‌های آن پر است. استفاده از چرم‌ مرغوب و معطر در ساخت مبلمان، رویه‌های مخملی، نورپردازی مطبوع فضاهای داخلی، کافه و بار گرم و راحت و خوراک و نوشیدنی عمل‌آمده از بهترین مواد ...

۱۳ شهریور ۱۳۹۶

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.