ضیافت برندها روی فرش قرمز ملکه

منتشر شده در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

یک ازدواج سلطنتی، میلیون‌ها تماشاگر از سراسر جهان، هزاران حاشیه و ضیافت برندهای معتبر، بهترین توصیف برای مراسم ازدواج نوه ملکه انگلستان و هنرپیشه نه‌چندان مطرح آمریکایی است که روز شنبه برگزار شد. بیش از 2600 مهمان به این مراسم دعوت شده بودند و صدها هزار نفر از شهرهای دیگر برای دیدن شاهزاده و نوعروسش در کالسکه سلطنتی به ویندزور آمده بودند.


ژیوانشی، گوچی، ورساچه، رولزرویس و بسیاری برندهای معتبر دیگر چالش رقابت‌انگیزی را به معرض نمایش گذاشتند و سعی در به رخ کشیدن خود داشتند. اپرا وینفری، جورج و املی کلونی، دیوید و ویکتوریا بکهام، سرنا ویلیامز و الکسیس اوهانیان، التون جان، ادریس آلبا و سابرینا، جیمز بلانت و سوفیا ولزلی، شارلوت رایلی و تام هاردی، مارکوس مامفورد و کری مولیگان، جیمز کوردن و جولیا کری، جوز استون، پاتریک آدامز و ترویان بلیساریو، ریک هفمن، نورما و جان مایر، جینا تورس و پریانکا چوپرا تنها بخشی از نام‌های مطرح چهره‌های مشهور مدعو به این مراسم سلطنتی بودند که برندها برای پوشش و زیورآلات آنها دست به طراحی متفاوتی زده بودند. در این میان املی کلونی، همسر لبنانی جورج کلونی بازیگر محبوب سینما، با لباس زرد و کلاهی با همین رنگ که با لباسش ست شده بود توانست نظر رسانه‌ها را به‌عنوان خوش‌پوش‌ترین زن حاضر در مراسم ازدواج سلطنتی جلب کند.

البته این مراسم با حاشیه‌های زیادی نیز همراه بود. عروس جدید خانواده سلطنتی بریتانیا پیشینه سلطنتی نداشته و همین امر شاید دلیل سردی بیش از حد ملکه در عکس‌ها نسبت به عروس جدید خانواده‌اش بود. پرنس هری نیز کارنامه چندان درخشانی از لحاظ اخلاقی و رعایت موازین سلطنتی نداشته و حتی ازدواجش با مگان مارکل تا مدت‌ها مخفی بود و بدون آنکه کسی بداند، در آفریقا دنبال می‌شد! مارکل حتی در زمان عقد نیز اصول را رعایت نکرده و از گفتن جمله تبعیت از همسر، سرباز زد که بار دیگر چهره ملکه درهم فرو رفت. بسیاری از سنت‌های دیرینه مراسم ازدواج سلطنتی نیز از طرف پرنس هری و عروس اجرا نشد و جالب است بدانید که بسیاری از موسیقی‌های اجرا شده در طول مراسم را گروه‌های آفریقایی اجرا کردند.

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.