جنگ ستارگان خانه‌ی شما را تمیز می‌کند

منتشر شده در ۱۷ آذر ۱۳۹۶

جاروبرقیِ Powerbot محصول جدید سامسونگ است که طرح آن را از روی شخصیت‌های رباتیِ مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» طراحی کرده‌اند. این جاروبرقی خاص که طرفداران بسیاری پیدا کرده است، با الهام از دو شخصیت دارت‌وِیدر و سربازان امپراطوری طراحی شده‌ و در دو رنگ سیاه و سفید ساخته و عرضه می‌شوند. دارت‌ویدر شخصیت منفی و از مهم‌ترین افراد در طی مجموعه است که ویژگی‌هایی نظیر ماسک و لباس خاص، طرز تنفس و راه رفتن مخصوص دارد و سربازان امپراطوری نیز افراد زیردست او هستند که انسان‌هایی در لباس‌های مخصوص یکدست سفیدرنگ هستند.

محصول جدید سامسونگ درواقع رباتی است که کار جاروبرقی را انجام می‌دهد. این دستگاه تمام خودکار که توسط اپلیکیشن مخصوص از روی گوشی‌های هوشمند سامسونگ هدایت می‌شود،  از پیشرفته‌ترین تجهیزات ممکن بهره برده است. اولین نکته‌ی شگفت‌انگیز درباره‌ی این وسیله آن است که نیازی نیست شما آن را با دست هدایت کنید، جارو با استفاده از حسگرهای فوق‌پیشرفته‌ به اسکن و ثبت نقشه‌ی اتاق می‌پردازد و شما تنها با روشن کردن آن از روی موبایل‌تان و انتخاب برنامه‌ی موردنظر برای نوع تمیز کردن، این وسیله را فعال می‌کنید و خودش به تمام نقاط از پیش ثبت شده رفته و آن‌ها را تمیز می‌کند. هم‌چنین طراحیِ دهنه‌ی مَکنده‌ی جارو به‌گونه‌ای است که بیشترین میزان جذب گرد و خاک و ذرات را از لبه‌ها و نقاطی مانند زیر مبل‌ و تخت و کنج دیوارها که معمولاً دسترسی به آن و پاکسازی آن سخت است، دارد. این وسیله که از طریق وای‌فاوی به گوشی شما وصل می‌شود، با هربار شارژ حدود یک ساعت می‌تواند با سرعتی معادل ۳۲ سانتی‌متر بر ثانیه کار کند.

 

طراحی فوق‌العاده‌ی این وسیله بسیاری از طرفداران سینما و مجموعه‌ی «جنگ ستارگان» را به خود جلب کرده و نقدهای مثبتی را از متخصصان و کارشناسان طراحی و صنایع لوازم خانگی دریافت کرده است. شرکت سامسونگ برای هرچه بیشتر شدن هیجان این وسیله، صدای موتور آن را با استفاده از فیلترها و کیت‌های مخصوصی مانند صدای خاصِ تنفس شخصیت دارث‌ویدر درست کرده، انگار که او و یا سربازان امپراطوری خانه‌ی شما را تمیز می‌کنند. قیمت این جاروبرقیِ فضایی و خاص ۷۹۹ دلار است.

 

 

 

۱۷ آذر ۱۳۹۶

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.