یخچال‌های آب‌نباتی اسمگ، برای آشپزخانه‌هایی که هیچوقت ملال‌آور نمی‌شوند

منتشر شده در ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

لوازم خانگی اسمگ به رنگ آب‌نبات

لوازم خانگی اسمگ فقط کاربردی نیستند، علاوه بر ماندگاری و تکنولوژی پیشرفته، ارزش تزئینی هم دارند.

از سال‌های ۱۹۵۰ تاکنون، برند ایتالیایی لوازم خانگی اسمگ مشغول تولید لوازمی باکیفیت و ماندگار و خاص، مانند هود، فر، ماشین ظرفشویی، و همینطور یخچال‌های رِتروی پاستلی بوده است. این برند سال‌ها در تکنولوژی لوازم آشپزخانه پیشرو بوده و همچنان همین روند را دنبال می‌کند، در عین حال سبک کلاسیک ایتالیایی‌اش را هم حفظ کرده است. لوازم خانگی اسمگ می‌توانند بازتاب‌دهنده‌ی شخصیت صاحبخانه باشند. معمولاً کسانی که از لوازم خانگی اسمگ استفاده می‌کنند سلیقه‌ای متفاوت در چینش و انتخاب وسایلشان دارند و ترجیح می‌دهند از مدل‌های تکراری و زیاد دیده‌شده بپرهیزند. یکی از ویژگی‌های لوازم خانگی اسمگ این است که در عین منحصربه‌فرد بودن با همه نوع سبک چیدمان خانه قابل ترکیب است، فقط باید رنگ و مدل مناسبش ر انتخاب کرد.

در زیر ترکیب چند مدل از یخچال‌های اسمگ را در سبک‌های متفاوت دکوراسیون آشپزخانه‌تان ببینید:

اسمگ و دکور شلوغ و چندرنگ

در دکورهای قروقاطی و رنگارنگ، که هر وسیله یک رنگ دارد و حتی گاهی چهل‌تکه است، این مدل یخچال‌های پاستلی از لوازم خانگی اسمگ باعث می‌شوند خانه ظاهری آرام‌تر به خود بگیرد و سادگی دلنشینی به آن می‌دهد. رنگ ساده و ظاهر متفاوت این یخچال‌ها ترکیبی هوشمندانه با دکوراسیون‌های چندرنگ می‌سازد.

اسمگ و دکور مدرن

سطوح صاف و براق سبک دکوراسیون مدرن خیلی زیبا هستند، اما گاهی یکنواخت می‌شوند. ترکیب یخچال‌های اسمگ در کنار لوازم آشپزخانه به آن شخصیت می‌دهد و چشم‌نوازترش می‌کند.

اسمگ و دکور فانتزی

هیچ چیز به اندازه‌ی یک یخچال اسمگ با طرح و رنگ خاص نمی‌تواند به دکور خانه‌تان حال و هوای فانتزی بدهد. برای طراحان یا از آن دسته از افرادی که خلاقیتشان باعث می‌شود خانه‌شان شبیه هیچ خانه‌ی دیگری نباشد لوازم خانگی اسمگ مناسب‌ترین گزینه‌اند.

اسمگ و دکور نوستالژیک

با یخچال‌های پاستلی اسمگ می‌توانید آشپزخانه‌ای به سبک دهه‌ی ۵۰ میلادی بسازید و با تعدادی ظرف و ظروف و سایر لوازم خانگی اسمگ مدل قدیمی کامل‌ترش کنید. چرا که نه؟ یک آشپزخانه‌ی قدیمی وسط خانه هم شیک است و هم متفاوت.

اگر دوست دارید با این یخچال‌های آب‌نباتی اسمگ به دکور منزلتان رنگ تازه‌ای بدهید، می‌توانید به شرکت توسعه تجارت آناهید ایرانیان، نماینده‌ی رسمی لوازم خانگی ایتالیا، واقع در تهران مراجعه کنید.

 

 

۲۹ مرداد ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.