بهترین عطر‌های زمستانی برای خانم ها و آقایان

منتشر شده در ۲۲ دی ۱۳۹۸

همان طور هر فصل مد خاص خود را دارد، عطرها نیز در زمستان بوی متفاوتی دارند. بنابراین بسیار مهم است که در هر فصل عطرتان را تغییر دهید. اما از طرفی انتخاب عطر مناسب کار چندان آسانی نیست. ولی نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا به شما در انتخاب عطرهای زمستانی مناسب کمک کنیم.

حفظ ظرافت و جذابیت در زمستان با انتخاب صحیح عطرهایی که بویی قوی دارند شروع می‌شود. این رایحه‌ها باعث می‌شوند در سرمای زمستان هرجا که بروید احساس گرما کنید. اگر به صورت کلی عطرهایی با رایحه‌ی گل را می‌پسندید، انتخاب برای شما آسان است.

عطر‌های زمستانی ، راز جذاب ماندن در این فصل هستند

آراستگی و ظرافت تنها به اینکه کدام مد زمستانی را انتخاب می‌کنید بستگی ندارد. بلکه به اکسسوری، کفش، کیف و همچنین عطرهایی با بوی قوی نیز وابسته است. در اینجا چند نکته برای انتخاب عطرهای زمستانی مناسب را در اختیارتان می‌گذاریم.

1. عطرهایی با بوی قوی

عطرهایی با بوی قوی عود مناسب مردان شرقی هستند. حتی اگر عطرهایی با رایحه‌ی گل باشند که مردان در تابستان به خودشان می‌زنند.

در اینجا اسامی چند عطر زمستانی مخصوص آقایان را به شما معرفی می‌کنیم:

GRAY بوی قوی و دلپذیری دارد، بنابراین برای زمستان مناسب است.


برند Agarwood دارای بوی قوی است که رایحه‌ی طبیعت شرق را دارد. بنابراین عطر Midnight Oud از برند Agarwood می‌تواند انتخاب خوبی برای زمستان باشد.


اگر از بوی قوی عود لذت می‌برید، My Damas بهترین گزینه‌ی شماست.

2. عطری را با بوی خنک برای زمستان انتخاب کنید

زمستان با هوای سرد و استایلی ساده و آرام همراه است، بنابراین بهتر است در این فصل خانم‌ها عطرهای خنک استفاده کنند تا عطرهای قوی تابستانی یا بهاری. در اینجا اسامی چند عطرهای جذاب آورده شده:
برند Dior می‌تواند انتخاب مناسبی باشد زیرا انواع مختلفی از عطرهایی با رایحه‌ی گل دارد.


مثلاً می‌توانید عطر J'ADORE از این برند را انتخاب کنید که رایحه‌ای جذاب و فریبنده با ماندگاری طولانی دارد.


اگر از طرفداران عطرهای ملایم‌تر، میوه‌ای و تازه‌ی فرانسوی هستید، برند NINA RICCI یک انتخاب عالی برای شماست.


یا یکی از عطرهای DAVIDOFF را برای رایحه‌ای باطراوت و جذاب در زمستان انتخاب کنید.


عطر Guess از آن انتخاب‌هاییست که به دلیل رایحه‌ی دلفریبش در تابستان و زمستان مورد پسندتان باقی می‌ماند.

3. کیفیت عطر

عطری را با کیفیت عالی انتخاب کنید. همانطور که می‌دانید اگر از عطر بی‌کیفیت استفاده کنید، لباس شما ظرف چند ساعت بوی عطر را از دست می‌دهد. عطر خوب عطریست که هم بوی دلپذیری داشته باشد و هم تأثیر کم‌تری رو پوست‌های حساس بگذارد.


حتماً عطرهایی از برند‌های بین‌المللی بخرید تا تمام زمستان برایتان بمانند.


4 .عطرهای موی زمستانی

ما در زمستان به دلیل برودت هوا کم‌تر از فصول دیگر دوش می‌گیریم، بنابراین عطرهای مو به دلیل داشتن بویی جذاب یک انتخاب عالی در این فصل هستند.


عطر‌های روغنی جایگزین مناسبی برای عطرهای مو به حساب می‌آیند چون علاوه بر رایحه‌ای دلپذیر ماندگاری طولانی‌تری دارند. این روغن‌ها از گل‌های مختلف گرفته می‌شوند پس به راحتی می‌توانید رایحه‌ی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

ترفندهایی برای ماندگارتر کردن بوی عطر

همه‌ی ما همیشه به دنبال عطرهایی هستیم که ماندگاری هرچه طولانی‌تر داشته باشند، بنابراین به جای برندهایی که خیلی زود بوی خود را از دست می‌دهند به دنبال بهترین برند‌های عطر می‌رویم.
اما خرید یک عطر از برندی عالی به آن معنا نیست که بوی عطر تا ابد روی لباستان می‌ماند. اما روش‌هایی وجود دارند که با رعایت کردنشان می‌توانید ماندگاری آن را بیشتر کنید.


1. بلافاصله بعد از حمام  عطر بزنید.
پس از حمام کردن، منافذ بدن هنوز باز هستند. بنابراین اگر بلافاصله عطر بزنید، ماندگاری بوی عطر طولانی‌تر می‌شود.

2. پوست خود را مرطوب نگه دارید.
عطر روی پوست مرطوب طولانی‌تر از پوست خشک می‌ماند.

3. عطر را به روش صحیح اسپری کنید.


از اشتباهات رایج در روش عطر زدن بپرهیزید. کارهایی مثل تکان دادن بطری عطر ، مالیدن مچ‌های دست به هم و مخلوط کردن عطرها باعث شکستن مولکول‌های عطر می‌شوند و به از بین رفتن بوی آن‌ها در زمانی کمتر از حد معمول کمک می‌کنند.

منبع: Eromman

۲۲ دی ۱۳۹۸

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.