بارانی‌های ضدآب اُکیوا

منتشر شده در ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

بارانی‌های ضدآب اُکیوا، ۱۰۰٪ از بطری‌های پلاستیکی بازیافت شده

پیش‌بینی شده است که تا سال ۲۰۵۰ پلاستیک‌های موجود در دریاها از تعداد ماهی‌ها بیشتر خواهد بود. به همین دلیل، اکیوا (Okewa)، برند نواندیش نیوزلندی تولید بارانی، مجموعه‌ی جدیدی از بارانی‌هایی را طراحی کرده که ۱۰۰٪ از بطری‌های پلاستیکی بازیافت‌شده ساخته شده‌اند. این شش مدل خوش‌طرح هم راه رسیدن پلاستیک‌ها را به دریا سد می‌کنند و هم از شما در برابر باران محافظت می‌کنند.

موسس و مدیر خلاقیت این شرکت می‌گوید: «در چند سال اخیر، ما در دفتر مرکزی‌مان در ولینگتون در حال بهتر کردن بارانی‌هایمان بوده‌ایم، و ولینگتون جایی است که حتماً به یک یا حتی دو بارانی احتیاج دارید.»

موسس و مدیر خلاقیت برند اکیوا «نوادا لکی» به همراه شوهرش

اکیوا در این مدت در حال تغییر و تحول بارانی‌هایش بوده، که طیف متنوعی را شامل می‌شود، از طراحی‌های جدید گرفته تا، این مورد اخیر، حافظ محیط زیست.

«من این مجموعه‌ی ۶ تکه را (۳ تا مردانه و ۳ تا زنانه) با رنگ آبی جوهری و سمت و سویی آرام و بازیگوشانه برای اکیوا پیشنهاد دادم. ما موارد مهم در بارانی و ایجاد چندین جیب و بادگیر را در اولویت قرار داده‌ایم.»

نیک لکی، مدیر اجرایی و دیگر موسس این شرکت توضیح می‌دهد: «بررسی تاثیر آب و هوا بر فرهنگ برای ما جالب است، مثلا فرهنگ سازگار با آفتاب لس‌آنجلس را در نظر بگیرید یا زمستان‌های سرد اروپای شمالی را. ولینگتونِ نیوزلند، شهر کوچک و در عین حال سرزنده‌ی ما، در لیست شهرهای باران‌خیز ما جایگاه نسبتاً بالایی دارد، و درواقع بادخیزترین شهر جهان هم هست، به همین دلیل برای آزمایش بارانی‌های ضدآب اُکیواحسابی مناسب است!»

بارانی‌های ضدآب اُکیوا هم رنگ‌های زنده و زیبایی دارند و هم کاملاً ضدآب‌اند و هم کمک‌حال محیط زیست.

۳۰ مرداد ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.