مدل کت های زمستانی زنانه برای سال 2020

منتشر شده در ۱ دی ۱۳۹۸

وقتی زمستان می‌آید، چه خانم چه آقا، به کت و ژاکت‌های گرم احتیاج خواهیم داشت. البته ما ترجیح می‌دهیم که انتخاب‌هایمان شیک و مد روز باشند. اگر شما به دنبال کت، ژاکت یا پالتوهای مجلسی زنانه برای زمستان 2020 هستید و مدل‌های جدید لباس زنانه زمستانی را نمی‌شناسید، نگران نباشید در این مقاله ما همه چیز را درمورد کت‌های زمستانی زنانه خواهیم گفت.

مدل کت های زمستانی زنانه برای سال 2020

1. کت جین

جدیدترین مدل های زمستانی مد امسال کت‌های جین هستند، کت‌های جین علاوه‌بر گرما، ظرافت هم دارند و از جوان پسندترین مدل‌ها هستند.


لباس‌های جین مدل‌های بسیاری دارند؛ قد بعضی از آنها کوتاه و بعضی دیگر تا زانو است. همچنین جنس پارچه‌های آن می‌تواند نازک یا ضخیم باشد. شما می‌توانید از میان طرح، سایز، جنس، رنگ و مدل‌های متنوع آن، طرحی را انتخاب کنید که مناسبتان باشد و عاشق آن شوید.

2. کت های چهارخونه

مهم نیست که چقدر مد پیش می‌رود، کت های چهارخونه همیشه در مقابل مد ایستاده و هیچ وقت قدیمی نمی‌شوند؛ و وقتی در مورد کت های چهارخونه صحبت می‌کنیم منظورمان کت‌های ظریف، رسمی و لطیف است که مناسب همه زمان‌ها، مکان‌ها و حتی مناسبت‌ها است.

3. کت های پشمی بلند زمستانی

کت های پشمی بلند از لباس‌های مد و پرطرفدار زمستان سال 2020 است. آنها هم بسیار گرم هستند و شما را از سرمای زمستان حفظ می‌کنند و هم آنقدر زیبایند که ظاهری متمایز، جذاب و زیبا به شما نشان می‌بخشند. این کت های پشمی تنوع زیادی در پارچه دارند؛ هم پارچه نازک دارند و هم ضخیم که شما بسته به نیازتان و با توجه به شرایط آب و هوایی و دما می‌توانید انتخاب کنید.

این مانتوهای پشمی بلند، تن خور مناسبی دارد که برای رفت و آمد و فعالیت‌های روزمره مناسب هستند.

4. کت پنبه‌ای

کت های پنبه‌ای پس از یک مدت غیبت طولانی، بار دیگر برگشته‌اند تا شما را برای زمستان امسال گرم کنند؛ کت های پنبه‌ای یک بافت نرمی دارند که بدن شما را گرم و نرم نگه‌می‌دارند و البته به زیبایی و جذابیت شما هم می‌افزایند. این کت یک لباس رسمی زنانه و ظریف است که طرفداران زیادی دارد.

5. ژاکت های بافتنی زمستانی

مانتوهای بافتنی امسال ترند جدیدی برای لباس زمستانی است و شما این ترند مد را در زنان جوان و دختران نوجوانان می‌بینید.

از آنجایی که ژاکت و مانتوهای بافتنی یک مد روز برای استفاده نوجوانان و جوانان است، در طرح ها و برش‌های زیادی تولید می‌شوند که با تیپ و سلیقه‌های متفاوت، مناسب و سازگار باشد.

سبک کُره‌ای به عنوان یکی از شیک ترین و جوان پسندترین سبک‌ها شناخته می‌شود و ما نمی‌توانیم مدل‌های ژاکت کش باف کره‌ای را نادیده بگیریم. در اینجا متوجه می‌شویم که کت های سبک کره‌ای جزو گزینه‌های مد زمستان برای سال 2020 هستند.

6. کت و ژاکت های تو خونه ای

ظرافت، زیبایی و لطافت را نباید که فقط در خرید لباس‌های بیرون از منزل لحاظ کرد! بلکه باید به لباس‌های تو خونه ای هم بسیار دقت کنید. بنابراین برای خرید لباس‌های خانگی شیک وقت بگذارید و با نودید پلاس از مد لباس‌های زمستانی امسال مطلع شوید.

 

۱ دی ۱۳۹۸

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.