ساعت‌هایی برای اتاق معماران و طراحان داخلی

منتشر شده در ۲۴ تیر ۱۳۹۷

برخلاف کار معمارها و طراحان داخلی که با ذوق و سلیقه سروکار دارد، به ندرت می‌توانید اتاق کار زیبایی برای خودشان ببینید! ساعت‌هایی برای اتاق معماران و طراحان داخلی می‌تواند اتاق شما را کاملا دگرگون کند.

ساعت‌هایی به‌شکل مجتمع‌های مسکونی

ساعت‌هایی برای اتاق معماران و طراحان داخلی از طراحی فوق‌العاده‌ای برخوردارند. مجتمع‌های مسکونی چند طبقه که عقربه‌های ساعت روی آنها طراحی شده است و می‌تواند جلوه‌ای متفاوت به محل کار شما بدهد. این ساعت‌ها که مجهز به فاخته یا همان کوکوی خودمان است، سر ساعت مانند انیمیشن‌ها بیرون آمده و اعلام ساعت می‌کند که همین امر باعث شده است جذابیت این ساعت‌ها چندین برابر شود.

ساعت‌هایی برای اتاق معماران و طراحان داخلی چگونه طراحی شده است؟

گویدو زیمرمن، طراح این ساعت‌های جذاب و دوست‌داشتنی است که در طراحی آنها از جزئیات بسیار ریزی استفاده کرده است که می‌تواند شما را مبهوت خود کند. دودکش، ناودان، پرده پنجره‌ها که برخی از آنها کنار رفته و می‌توانید سرکی در داخل خانه بکشید!، لامپ‌های آویزان از راه‌پله‌ها، نم‌زدگی روی سیمان پشت‌بام و کلی جزئیات دیگر که می‌تواند ساعت‌ها شما را مشغول نگه دارد و از دیدن آن لذت ببرید. همچنین فاخته تعبیه شده در این ساعت‌ها، با نوای کوکوی خودشان شما را عاشق خواهند کرد و به دنیای نوستالژیک پرتاب خواهند کرد. ساعت‌هایی برای اتاق معماران و طراحان داخلی شما را بی‌شک مجذوب خود خواهند کرد.

پرتاب به خاطرات کودکی

در پایین ساعت‌هایی برای اتاق معماران و طراحان داخلی، مانند ساعت‌های قدیمی کوکی، زنجیری قرار دارد که باید ساعت‌تان را کوک کنید. همچنین به‌جز مجتمع‌های مسکونی نوستالژیک، برخی از این ساعت‌ها با محیط بیرونی‌شان طراحی شده‌اند. سنگ، آبشار، درختها، چمن و کلی اجزای دیگر به آنها اضافه شده است تا اگر از فضای شهری خسته شدید، با دیدن این ساعت‌ها در ذهن‌تان سفر کنید و شاید به خاطرات نوستالژیک کودکی‌تان هم در انبار ناخودآگاه‌تان سری بزنید و به رویا فرو روید!

محل کارت را متفاوت کن!

گاهی اوقات با چیزهای کاملا ساده می‌توان حس‌وحال زیادی به فضای کاری داد و ساعت‌هایی برای اتاق معماران و طراحان داخلی، دقیقا از همین چیزهای کوچک هست که به اتاق کار شما یا حتی خانه‌تان، حس بسیار خوبی می‌دهد. زیمرمن هنرمندی قابل است که کارهایش می‌تواند فضای زندگی شما را به‌شکل متفاوتی، جذاب و دوست‌داشتنی کند.

۲۴ تیر ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.