پاستا با طعم دولچه‌گابانا

منتشر شده در ۴ بهمن ۱۳۹۶

در دنیای مد و برند، هیچ چیز عجیب نیست. پس از پاستا با طعم دولچه‌گابانا لذت ببرید!

پاستا با طعم دولچه‌گابانا ایده جدید تبلیغاتی این برند معروف است، پس اگر تا امروز فکر میکردید محصولات طراحان پوشیدنی است، حالا خوردنی هم شده است! دولچه‌گابانا در تمام فصول سال با غرور، میراث ایتالیایی خود را با البسه و زیورآلات در دفیله‌ها به نمایش می‌گذارد. فرقی نمی‌کند کار سیلوئت، پرینت یا کمپین باشد، طراحان این برند همه‌چیز را ایتالیایی می‌خواهند و حالا آنها به سراغ یک پاستای محبوب ایتالیایی رفته‌اند! تا پاستا با طعم دولچه‌گابانا را تجربه کنیم.

پاستا با طعم دولچه‌گابانا از کجا آمد؟

در اقدامی مشترک با پاستای ایتالیایی معروف پاستیفیسیو دی مارتینو، این دو طراح به تولید نسخه‌ محدودی از پاستای خشک پرداخته‌اند و این پاستا در قوطی‌هایی که طراحان مشهور ساخته‌اند، فروخته می‌شود. بسته‌ پاستاها با تصاویری از مناظر دیدنی ایتالیا مانند میلانو دوئومو، کانال ونیز یا برج مایل پیزا تزئین شده‌اند اما در جلو و مرکز بسته‌بندی تصویری صمیمانه‌تر وجود دارد: خانواده‌ای خوشحال که در کنار یکدیگر از پاستایشان لذت می‌برند. این مورد، دقیقا آن بخش مورد علاقه‌ دومنیکو دولچه و استفانو گابانا است که می‌گویند: «این تصویر نشان‌دهنده‌ ارزش خانواده و عشق در نظر ماست.»

طراحی پاستا با طعم دولچه‌گابانا

دولچه گابانا در کنار این پاستا نواری طراحی کرده‌اند که روی آن تگ‌لاین La Famiglia, La Pasta,  L’Italia ! به معنی «خانواده، پاستا، ایتالیا !» نوشته شده است. هم نوار و هم بسته‌بندی پاستا تم قرمز، آبی، زرد داشته و طرح موزاییکی چاپی دارند. هر یک از این قوطی‌ها حاوی چهار کیسه پاستا با شکل‌های مختلف است و در بسته‌بندی مرغوب و به همراه یک پیش‌بند دولچه گابانا عرضه می‌شود.

چند اسکناس بیشتر

برای داشتن پاستا با طعم دولچه‌گابانا، پنج هزار قوطی برای توزیع بین‌المللی تولید شده که کمتر از هزارتای آن در آمریکا به فروش خواهد رفت و هر کدام برچسب قیمت ۱۱۰ دلار بر خود دارد. اگر نزدیک عید و تعطیلات کسی را می‌شناسید که هم غذا دوست است و هم شیک‌پوش، می‌توانید چند اسکناس اضافه‌تر خرج کنید و این پاستای استثنایی را به او هدیه کنید. 

 

۴ بهمن ۱۳۹۶

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.