شکلات K+M، یک بسته سلامتی با طعم بی‌نظیر

منتشر شده در ۱۴ آبان ۱۳۹۷

شادی‌آور، تنظیم‌کننده‌ی فشار خون، آرامبخش بدون نسخه، خوبی‌های شکلات یکی دو تا نیست. دیگر چه چیز مانده که به این خوبی‌ها اضافه شود؟ این سوالی است که K+M را در مسیر تولید شکلات جدیدش پیش برد.

کلر (Keller) با آرماندو مانی (Armando Manni)، از پیشروان تولید روغن‌زیتون ایتالیایی، همراه شد تا اولین شکلاتی را که تولید کنند که نظیرش در دنیا وجود ندارد. ترکیب مواد سالم و مفید برای سلامتی با تولید پایدار و، از همه مهم‌تر، مزه‌ی استثنایی، K+M را به چیزی بیش از یک خوراکی شیرین معمولی تبدیل کرده است.

K+M، پرچمدار دنیای جدید کاکائو.

درباره‌ی میزان زیاد آنتی‌اکسیدان شکلات تحقیقات فراوانی انجام شده است، اما حقیقت این است که ۶۰ تا ۸۰ درصد آن در روند شکلات‌سازی سنتی از بین می‌رود. این همان دلیلی بود که کلر را واداشت تا مانی را به مجموعه‌اش اضافه کند، چون روغن‌زیتون مانی بیشترین میزان آنتی‌اکسیدان موجود در بازار را دارا است. این دو به همراه دانشمندان دانشگاه فلورانس دو سال را صرف رسیدن به روند جدیدی برای بودادن شکلات کردند تا حداکثر آنتی‌اکسیدان در شکلات حفظ شود.

چی بویی (Chi Bui)، مدیر ارشد شکلات‌سازی K+M می‌گوید: «ما می‌خواهیم خوراکی سالمی تولید کنیم، بدون اینکه طعم عالی را فدای سلامت کرده باشیم. و دلمان می‌خواهد این کار را به روشی انجام دهیم که برای کشاورزان نیز، که شرکای ما در مزارع هستند، از نظر اقتصادی مطلوب باشد.»

K+M ورای حوزه‌ی جدیدی که در رابطه با فرمول و سلامت باز کرده است، شیوه‌ی جدیدی از اندیشیدن به شکلات را معرفی می‌کند. این برند منحصراً شکلات‌های تک‌مبدأ تولید می‌کند، هر تخته شکلات تنها شامل دانه‌های متعدد کاکائویی است که در یک مزرعه پرورش داده می‌شوند. بنابراین، به جای آنکه گزینه‌ها فقط بین شکلات تلخ و شیری باشد، K+M به مشتریانش اجازه می‌دهد تفاوت طعم کاکائوهای پِرویی، نیکاراگوئه‌ای، اکوادوری و ماداگاسکاری را کشف کنند.

چی بویی می‌گوید: «هدف من این است که بهترین دانه‌های کاکائو را، و عالی‌ترین راه عرضه‌ی آن‌ها را پیدا کنم.»

 

۱۴ آبان ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.