سوئیت لاکچری رولزرویس

منتشر شده در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

کمپانی رولزرویس، یکی از برترین برندهای تولید خودروهای لوکس جهان است که محصولات این کمپانی همواره در جایگاه بهترین خودروهای لوکس جهان قرار می‌گیرد که از امکانات و طراحی منحصربه‌فردی بهره می‌برند. حال مدل جدید این کمپانی با نام کولینان این روزها برای عرضه جهانی آماده شده است که با هم ملاقاتی با آن خواهیم داشت.

کولینان 2019 شاسی‌بلند جدید کمپانی رولزرویس است که می‌توان آن‌را به سوئیتی متحرک با کلیه امکانات رفاهی توصیف کرد. از طراحی داخلی و خارجی این خودرو که منحصربه‌فرد بوده و متریال به‌کار رفته در آن که می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. کولینان یا الماس سرسخت رولزرویس، قصری متحرک است که برای آن کلیه امکانات رفاهی و  سرگرمی‌ساز در نظر گرفته شده است. خودرویی که برای میلیاردها طراحی و تولید شده است که از قیمت پایه 300هزار دلار برخوردار است و به سلیقه سفارش‌دهنده می‌تواند قیمت آن تا صدها هزار دلار افزایش پیدا کند. امکانات رفاهی و مجللی برای سرنشینان جلو و یا سرنشینان ردیف‌های عقب در نظر گرفته شده است که از مینی‌بار و یخچال برای سرنشینان عقب تا فضای کاربردی جلوی کابین همگی تاکیدی بر منحصربه‌فرد بودن این قصر متحرک است. اما این تنها ویژگی رولزرویس کولینان نیست، بلکه رولزرویس فکر همه جا را کرده است و شما تنها با یک خودروی شهری شیک طرف نیستید. قابلیت آفرود از ویژگی‌های این شاسی‌بلند لوکس است که می‌توانید به دل کوه و بیابان زده و اگر تصمیم به استراحت و مشاهده چشم‌انداز اطراف نمودید، رولررویس فکر آنجا را هم کرده است. یعنی دو ردیف صندلی و یک میز در فضای صندوق عقب طراحی کرده است تا بتوانید لذت خود را دوچندان کنید.

پیشرانه و قدرت

موتور 12سیلندری مجهز به دو توربوشارژ برای کولینان در نظر گرفته شده است که با حجم 6.7لیتری خود می‌تواند به سرعت 250کیلومتر برساعت برسد و نسبت به مدل فانتوم، 5ثانیه کاهش شتاب‌گیری صفر تا 100کیلومتر بر ساعت را داشته باشد. درهای کولینان نیز مطابق دیگر مدل‌های رولزرویس مخالف هم باز می‌شوند تا بر منحصربه‌فرد بودن این خودرو تاکید داشته باشد.

امکانات دیگر

چرم مرغوب، استفاده از طرح چوب و ساعت آنالوگی که به امضای رولزرویس بدل شده است، کنسول‌های میانی برای سرنشینان جلو و عقب، امکانات ارتباطی با ماهواره و اینترنت، مانیتورهای فول‌اچ‌دی همگی بخشی از امکانات داخلی این خودرو است. همچنین خبری از دنده هم در این خودرو نیست و می‌توانید به‌راحتی به فشردن یک دکمه، از امکان سواری در مسیر برفی، آفرود، شهر، بیابان، شن و ماسه، یخبندان و موارد دیگر بهره‌مند شوید. سیستم صوتی این خودرو نیز به یک استودیوی کامل مشابهت دارد که می‌تواند لذت سواری با این خودرو را به یک کنسرت تمام عیار تبدیل کند. حرف آخر اینکه محصول جدید رولزرویس تنها یک خودروی لوکس نیست، بلکه سوئیتی کامل با تمامی امکانات است که با قیمت در نظر گرفته شده برای آن می‌تواند به یک قصر متحرک برای شما بدل شود.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.