صبحی که با قهوه‌ی اسمگ آغاز شود…

منتشر شده در ۲۱ آبان ۱۳۹۷

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که روزتان بدون قهوه شروع نمی‌شود، یا در عصرهای سرد پاییز و زمستان هوس قهوه از سرتان نمی‌افتد، احتمالاً هر قهوه‌ای را هم نمی‌پسندید و مسلماً به نوع و طعم قهوه و نحوه‌ی درست‌کردنش هم اهمیت می‌دهید.

زندگی به سبک اسمگ

آدم‌های قهوه‌خور لازم دارند قهوه‌ی باب میل خودشان را به سلیقه‌ی خود درست کنند. پس ماشین قهوه‌ساز جزو لوازم ضروری خانه‌شان است.

از چیزهایی که باید موقع خریدن دستگاه اسپرسو به آن دقت کنید این است که دوست دارید دستگاهتان نصب شود یا بتوانید با تغییر دکوراسیون یا برای تنوع جابه‌جایش کنید. دیگر اینکه هر بار چه مقدار قهوه درست می‌کنید و آیا می‌خواهید کف هم درست کند یا نه.

اسپرسوساز اسمگ قیافه‌ی شیک و جذابی دارد و به آشپزخانه‌تان حال و هوای متفاوتی می‌دهد. به علاوه، قابلیت جابه‌جایی دارد و یک حسنش نسبت به دستگاه‌های بزرگ این است که تمیزکردنش راحت‌تر است. در عین حال، این دستگاه قابلیت درست کردن یک یا دو فنجان قهوه‌ی همزمان را دارد.

کار کردن با اسپرسوساز اسمگ آسان است و کف‌سازش هم عالی عمل می‌کند، بنابراین لازم نیست باریستای حرفه‌ای باشید تا بتوانید با آن کار کنید و یک لاته‌ی حسابی و کف‌دار آماده کنید. اگر یک آسیاب قهوه هم بگیرید و در آن کار بگذارید می‌توانید طعم دانه‌های مختلف قهوه را امتحان کنید و درنهایت فرمول قهوه‌ی اختصاصی خودتان را داشته باشید.

از دیگر مزایای این دستگاه این است که قهوه را سریع حاضر می‌کند. بعضی ازاسپرسوسازها خیلی زمان‌بر هستند، اما اسپرسوساز اسمگ ظرف پنج دقیقه قهوه را تحویل می‌دهد و به‌خاطر قهوه‌ی صبحگاهی دیر به سر کار نمی‌رسید. در هر صورت، چیزی که خانه‌ی هر کس را متمایز می‌کند همین چیزهاست. وسایلی که نمود شخصیت آن فرد باشد، دکوراسیون به سبک خاص آن فرد، و غذاها و نوشیدنی‌هایی که با دستور پخت ویژه‌ی صاحب خانه درست شده باشند. لوازم خانگی اسمگ فقط کاربردی نیستند، علاوه بر ماندگاری و تکنولوژی پیشرفته، ارزش تزئینی هم دارند.


شرکت توسعه تجارت آناهید ایرانیان، نماینده‌ی رسمی لوازم خانگی اسمگ ایتالیا در ایران، واقع در شوروم خیابان شریعتی حدفاصل پل رومی و پل صدر

۲۱ آبان ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.