چراغ‌های دست‌پیچ

منتشر شده در ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

چراغ‌های دست‌پیچ، زیبایی خانه شما را چند برابر خواهند کرد

چراغ‌های دست‌پیچ ورتکس، با طراحی نیکولو ژاوانو می‌تواند جذابیت دوچندانی به محل کار یا زندگی شما ببخشد

هیچ چیز به اندازه یک منبع نور جذاب نمی‌تواند به زندگی ما نور ببخشد. اگر این منبع نوری، تلفیقی از خلاقیت، هنر و صنعت باشد، جذابیت آن چند برابر نیز می‌شود. حالا برند ورتکس، دست به تولید و طراحی لامپ‌هایی روشنایی‌بخشی زده است که در نگاه اول می‌تواند شما را محصور خود کند. چراغ‌های دست‌پیچی که در عین سادگی، جذابیت دوچندانی می‌تواند به محل کار یا زندگی شما ببخشد.

اگر یادتان باشد پیش‌تر در نودید پلاس درباره چراغ‌های جذابی چون چراغ‌های نانی، چراغ‌های گلدانی و چراغ‌های مطالعه جذاب نوشته بودیم. حالا چراغ‌های دست‌پیچ ورتکس نیز در همان دسته چراغ‌های جذاب قرار می‌گیرند. شاید در نگاه اول لامپی ساده به نظر برسند اما با کمی دقت متوجه خواهید شد که مفتول‌هایی نقره‌ای یا طلایی، بدنه لامپ را در خود گرفته و ظاهری زیبا برای آن خلق کرده است. این دست‌پیچ‌های فلزی، با الهام از گردبادها طراحی ‌شده‌اند و طراح این لامپ‌ها، علاقه خاصی به این بخش از طبیعت دارد!

لامپ‌های استفاده شده در این چراغ‌ها همگی از نوع ادیسون هستند. یعنی همان لامپ‌هایی که اگرچه نور خیره‌کننده‌ای از خود ندارند اما شفاف و داخل آنها معلوم است و حتی می‌توانید به نور تولیدی آنها خیره شوید و چشم‌تان اذیت نشود. در حال حاضر این لامپ‌ها در دو مدل تک شاخه و سه شاخه قابل خریداری از بازار است اما باید بدانید که برند ورتکس، می‌تواند براساس محیط مورد نظر شما آنچه را که در نظر دارید و یا آنچه که به محیط شما هماهنگی بیشتری دارد را طراحی کند. در حقیقت این لامپ‌ها را می‌توانید به‌صورت سفارشی خریداری کنید تا هماهنگی بیشتری با محیط مورد نظر شما داشته باشند. 

و نکته جذاب آخر اینکه شما می‌توانید رنگ حباب لامپ دست‌پیچ مورد نظرتان را هم از بین صدها رنگ انتخاب کنید. رنگ‌هایی چون قرمز، مشکی، زرد، نارنجی، کرم و حتی بی‌رنگ تا با محیط شما همخوانی بیشتری داشته باشند.

۲۳ خرداد ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.