کتری اسمگ، کتری برتر سال ۲۰۱۹

منتشر شده در ۸ بهمن ۱۳۹۷

بدون کتری نمی‌شود زندگی کرد، اما اگر کتری مناسب نخریده باشید، هر روز باید حرص بخورید.


درنتیجه، در هنگام خرید، هرکس باید نیازهای خودش را بشناسد و کتری مطابق میل خود را انتخاب کند. ممکن است به مدلی نیاز داشته باشید که پر و خالی کردنش راحت باشد، یا ظاهر فریبنده‌ای مناسب آشپزخانه‌های شیک داشته باشد، یا شاید به کتری‌ای با قابلیت تنظیم دما احتیاج داشته باشید تا نوشیدنی‌های مختلفی با آن درست کنید.

از نظر کیفیت و زیبایی، کتری اسمگ (smeg) جایگاه اول را به خود اختصاص می‌دهد. اما نگذارید طراحی رترو و رنگ پاستلی‌اش گولتان بزند. موقع جوش‌آوردن آب، کتری اسمگ شوخی ندارد. یکی از موارد مهم قابل بررسی سرعت جوش آوردن آب است. کتری اسمگ یکی از گران‌ترین مدل‌ها است، اما یکی از سریع‌ترین‌ها هم هست و یک لیتر آب را در زمان ۲ دقیقه و ۵ ثانیه به نقطه‌ی جوش می‌رساند. علاوه بر آن، از نظر طراحی هم بعید است چیزی به شیکی و زیبایی آن بتوان پیدا کرد.

کابل ۷۴ سانتی‌متری آن بسیار کارآمد است و زیر پایه جمع می‌شود و از این نظر که از هر طرف آن می‌تواند خارج شود، ویژگی اعصاب‌خردکن دستگاه‌هایی با خروجی ثابت را ندارد. دسته‌ی آن محکم و راحت است و آب را از فیلتر آهکی قابل نصب عبور می‌دهد. از دیگر ویژگی‌هایش، کارکرد بی‌صدا و باز شدن درِ آن با فشار دکمه است.

پایه‌ی گردان ۳۶۰ درجه‌ی کتری اسمگ کار را هم برای راست‌دست‌ها و هم برای چپ‌دست‌ها آسان می‌کند. در عین حال، زیره‌ی لاستیکی‌اش آن را مستحکم در جای خود نگه می‌دارد و همچنین، در هنگام روشن شدن و پس از رساندن آب به دمای مورد نظر با بوق کوتاهی کاربران را مطلع می‌کند.

یکی از نکات جالب دیگر در کتری اسمگ این است که از آنجایی که درجه حرارت آب در این کتری قابل تنظیم است، می‌توان برای درست کردن نوشیدنی‌های متفاوت از آب با درجه حرارت ایده‌آل همان نوشیدنی استفاده کرد. مثلاً دمای پایین‌تر از دمای جوش برای چای سبز مناسب‌تر است و چای را ملایم‌تر و خوش‌طعم‌تر می‌کند و مثل چای سیاه نیاز به آب جوش ندارد.
اگر دوست دارید با این لوازم جذاب و منحصر به فرد به دکور منزلتان رنگ تازه‌ای بدهید، می‌توانید به شرکت توسعه تجارت آناهید ایرانیان، نماینده‌ی رسمی لوازم خانگی ایتالیا، در شوروم خیابان شریعتی حدفاصل پل رومی و پل صدر مراجعه کنید.
همچنین بخوانید: چرا توستر مهم است؟

۸ بهمن ۱۳۹۷

تیم نودید

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.