بهترین صبحانه های لندن

منتشر شده در ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

نمی گوییم که تکمیل اولین وعده غذایی روز، تضمین موفقیت است، اما باید صبحانه برایمان مهم تلقی شود. خوردن صبحانه برای ایجاد یک روز خوب لازم است زیرا وعده صبحانه به تمام فعالیت های روزانه اثر می گذارد.
در اینجا برخی از صبحانه های منحصر به فرد در بهترین رستوران های لندن را برایتان بیان می کنیم.

1.صبحانه رستوران لینو در لندن

خوردن صبحانه اغلب باعث می شود که انتخاب های زیادی در منو رستوران باشد، در حالی که دیگران فکر می کنند که صبحانه خمیر پنکیک و خنک کردن روغن از سینی بیکن (گوشت نمک زده) است. اگر تمایل دارید صبحانه ای سبک میل نمایید به رستوران لینو مراجعه کنید، صبحانه آن شامل: پنکیک گندم سیاه با چیپس، فرنی جو و  تخم مرغ آبپز می باشد. برای تعطیلات آخر هفته این رستوران شیرینی ها، انواع صبحانه و توت و پنیر برای مشتریانش ارائه می دهد.

2.خانه رستوران اردک و وفل در لندن

این رستوران از سال 2012 که مکانش در برج هرون (Heron) طبقه 40 بود، دارای محبوبیت است. 
ظرف غذای این رستوران ترکیبی از شوری و شیرینی است و در 24 ساعته باز می باشد و به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. یکی دیگر از نکات برجسته صبحانه، این رستوران، این است که تخم مرغ اردک خود را با کوکتوت وحشی، گرییر و تره فرنگی تهیه می کند.

3. صبحانه رستوران های زنجیره ای گرنجر(Granger & Co)

پیوند آفتاب سیدنی در مناطق مختلف زیبای لندن، می تواند مسئولیت انفجار برگزیده های براندی استرالیا مانند: آواکادو را بر عهده داشته باشد. غذاهای این رستوران غذاهای استرالیایی است این رستوران فضای داخلی و صبحانه ای زیبا به مشتریان ارائه می دهد. صبحانه این رستوران شامل: کیک و تخم مرغ است.

4. صبحانه رستوران بربرکیو لندن(Berber & Q)

رستوران بربرکیو (Berber & Q) پیشرفتی برای طعم های معتبر خاورمیانه است.صبحانه هایش به اندازه کافی چشمگیر است. بسیاری از غذاهای رستوران های شاکسوکا هندی (Shakshuka) را به منوی خود اضافه کرده اند. یک ظرف خاورمیانه ای که تخم مرغ ها در گوجه فرنگی، فلفل و ادویه جات ترشی قرار دارد. در منوی دیگرش یک جشن از غذاهای عجیب و غریب مثل: گوشت گوسفند و یا پنکیک کبابی در مراکش  دارد.

5. صبحانه کافه رجنتسی لندن

یک نقطۀ تاریخی در وست مینستر، کافه رجنتسی، از سال 1946 خدمت صبحانه را در لندن برای مشتریان ارائه داده است. منوهای کوتاه وبدون دردسر دارد. جایی است که برای صبحانه خوشمزه 6 پوند پرداخت می کنید. تنها نقطه قدیمی دیگر که تخم مرغ و نان سرخ شده را با کیفیت بالا به مشتریانش ارائه می دهد.

6.صبحانه رستوران دیشوم(Dishoom)

درحال حاضر، نان بیکن این رستوان مشهور است و تمام لندن آن را می شناسند و هرکسی که در صبحانه اش وسواس به خرج می دهد برای خوردن صبحانه به این رستوران می رود.

هم چنین پنیر در نان تست با چیلی و تخم مرغ یکی دیگر از صبحانه های خوشمزه این رستوران است.

7. صبحانه رستوران بارج خانه لندن (Barge House)

این رستوران صبحانه کاملا منحصر به فرد ارائه می دهد که یک صبحانه پخته شده را در داخل یک رول نان سفید تلخ و نوشیدنی قرار می دهد.  هم چنین صبحانه های دیگری مثل: بیکن، صبحانه گیاه خوار و لوبیا داغ ارائه می دهد.

 

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.