ساعت طلای متی تیسوت رابرت دنیرو در فیلم مرد ایرلندی

منتشر شده در ۲۵ دی ۱۳۹۸

مرد ایرلندی (The Irish Man) جدیدترین فیلم شاهکار منتشر شده از مارتین اسکورسیزی در شبکه نتفلیکس است، شاهکار جنایی آمریکایی، با بازیگری تاثیر برانگیز رابرت دنیرو، آلپاچینو، پسچی، کیتل و رومانو، این لیست همچنان ادامه دارد.
این فیلم بر اساس کتاب چاراز برندت به نام   I Heard You Paint Houses ساخته شده، فیام داستان فرانک شیرن "مرد ایرلندی" را بازگو میکند. و داستان زندگی واقعی او به عنوان یک کارگر اتحادیه و هیتمن نامدار فیلادلفیا. با ترکیب هایی از اطلاعات تاریخی مانند ترور کندی رئیس جمهور آمریکا. و داستان جیمی هوفا. فیلم دنباله رو سنت فیلم های مافیایی و جنایی اسکورسیزی مثل good fellas  و  casino  است.

در فیلم مرد ایرلندی یکی از ساعت هایی که دنیرو می‌پوشد و بسیار جلب توجه می‌کند ساعت طلا‌ مستطیلی زیبایی است با قطعات ظریف جواهرات که ساخت شرکت ساعت سازی سوئیسی متی-تیسوت (Mathey-Tissot) است. با برند معروف تیسوت اشتباه نگیرید. در فیلم این ساعت توسط جیمی هوفا در ضیافتی به افتخار فرانک شیرن در اتحادیه به او هدیه شده.

در صورتی که با متی-تیسوت (Mathey-Tissot) آشنا نیستید، این کمپانی در 1886 در نیوشاتل کانتون سوئیس تأسیس شده و یک برند مهم در اواخر قرن بیست بوده. این روزها این کمپانی ساعت و ساعت مچی های مکانیکی بصرفه تولید می‌کند.

منبع: seyboldjewelry.com

۲۵ دی ۱۳۹۸

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.