گران‌ترین برنج جهان

منتشر شده در ۱۳ آذر ۱۳۹۶

برنج ژاپنی کین‌مِمای، برنج ویژه‌ی ژاپنی که در کارخانجات برنج توکیو تولید می‌شود، به‌عنوان گران‌ترین برنج جهان شناخته می‌شود.
این محصول با قیمت بیش از ۱۰۹ دلار در هر کیلوگرم، به لقب طلای برنج‌ها شناخته می‌شود.

برنج کین‌مِمای از بهترین نژادهای اصلاح‌شده‌ی برنج ژاپنی است که توسط موسسات سنجش سلامت محصولات غذایی در ژاپن به‌عنوان دارنده‌ی برترین کیفیت برنج شناخته شده است.
این برنج که در مزارع و شالیزارهای ویژه تحت نظر و بررسی متخصصین کشاورزی و برنج‌کاران تولید می‌شود، حاوی ویتامین‌های B1،B3،B6 و ویتامین E و غنی از فولیک اسید و کربوهیدرات‌های جذب‌شونده است.
کارخانجات برنج توکیو که تولیدکننده‌ی این برج است اعلام از ابتدای نوامبر امسال به‌صورت عمومی به فروش رسیده است.

علت اصلی قیمت بالای برنج کین‌مِمای نوع پرورش و مراقبت آن است.
برای تولید آن بهترین شالیزارهای ممکن انتخاب شده و در کنار مراقبت‌های ویژه‌ی علمی و اصلاح‌نژاد، از بهترین املاح و مواد مغذی برای خاک و تغذیه‌ی برنج استفاده شده و درنتیجه، محصولی با کیفیتی بی‌نظیر به‌ دست آمده که حتی خامِ آن هم شیرین، نرم و لطیف است و مزه‌ای دارد که شما بیشتر به خوردن آن ترغیب می‌کند.

برنج کین‌مِمای برترین و گرانترین برنج جهان در نوع خود، محصولی بی‌رقیب است که بسیاری از رستوران‌های لوکس ژاپن و سراسر جهان، دستور برخی غذاهای خود را با توجه به ویژگی‌های این برنج تغییر داده‌اند تا بیشتر از ویژگی‌ها و پتانسیل آن استفاده کنند.

۱۳ آذر ۱۳۹۶

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.